Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.

Her sene olduğu gibi bu sene de, geleneksel olarak düzenlediğimiz 'geçtiğimiz yılın en büyük hayal kırıklığı yaratan' oyunları listemizi sonunda düzenledik. Merlin'in Kazanı ekibi olarak hazırladığımız bu listede, geçtiğimiz seneler boyunca yarattıkları beklentileri karşılayamayan ve hayal kırıklığına dönüşen oyunları listeledik.

Her ne kadar istemesek de bu listeye bakmanızdan önce şu uyarıyı yapmamızda fayda var, hayal kırıklığı yaratan bir yapım ile kötü bir yapım aynı şey değildir. Yani bu listede bulunan, bir bakıma mükemmel de olan ancak beklentileri karşılayamayan oyunlar da var. Bu listede kötü oyunları değil, beklediğimiz gibi çıkmayan oyunları göreceksiniz. Listede bulunan her oyun Merlin'in Kazanı ekibi tarafından belirlendiği için subjektiftir. Ancak elbette tüm bu oyunlar belirlenirken dünyanın dört bir yanında yapılan yorumlar da dikkate alınmıştır.

Katıldığınız olur, karşı çıktığınız olur, tüm yorumlarınızı aşağıda görmek isteriz. 2017 yılının oyunlar açısından dopdolu ve güzel bir yıl olması dileğiyle.
yorumlar (38)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.