Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.

Dopdolu bir yılı geride bırakmış olsakta geriye dönüp baktığımızda tepeye oynayan çok az oyunun yer aldığını görüyoruz. "Yılın oyunu hangisi olur?" diye ekip içerisinde konuştuğumuzda bile kimse ne diyeceğinden emin olamıyor. Malum bazı listelerde Overwatch seçilse de açıkçası oyunun çok iyi olduğunu düşünmeme rağmen bu tarz bir ödüle yanaşmadığını da düşünüyorum.

Hal böyle olunca beklediğimiz birçok oyunun aslında 2017'ye sarktığını görüyoruz. Son birkaç yılda fuarlarda gördüğümüz ve çıkmasını sabırsızlıkla beklediğimiz birçok oyun 2017 yılında arz-ı endam eyleyecekler.

öncelikle şunu da belirtmemde fayda var. Liste bu yıl çıkacağı kesinleşen, hatta çıkış tarihleri belli olan oyunlardan oluşuyor. Çıkış tarihi belli olmayan ve bu yıl çıkacağını tahmin ettiğimiz oyunları da sona ekledik. Şimdi gelin 2017 yılında çıkacak olan önemli yapımlara hep birlikte göz atalım;
yorumlar (42)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.