Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

teknoloji

Merlin'in Kazanı > Teknoloji > Acer

Acer, dünyanın ilk çerçevesiz 4K2K monitörünü üretti!

Çık tasarım, yüksek performansla birleşiyor

Emin Çıtak - 05.02.2015 19:17
Emin Çıtak - 05.02.2015 19:17
Acer’ın duyurduğu en yeni monitör, 4K2K Ultra HD çözünürlüğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor ancak, kendisinin rakiplerinin arasından sıyrılmasını sağlayan birçok yönü mevcut. Acer 5277HK olarak anılan cihaz, dünyanın ilk HDMI 2.0 teknolojili 4K2K olmasıyla ünlenecek bir defa.

HDMI 2.0 teknolojisini ilk olarak benimseyen monitör olmasının yanı sıra, çerçevesiz yapıdaki ilk 4K2K olmasıyla fark yaratmaya hazırlanan Acer 5277HK, göz yorgunluğunu azaltan Acer EyeProtect teknolojisini de beraberinde getiriyor. DVI, DisplayPort 1,2 ve MiniDP yuvalarıyla birçok oyuncunun ve grafik profesyonelinin gözdesi haline geleceğini düşündüğümüz aygıtı, vergiler hariç 779 $ başlangıç fiyatıyla teknoloji marketlerde görebileceğiz.


yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.