Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Açık dünya macera oyunu Yonder görselleri ile büyülüyor

Çıkış tarihi ve yeni fragmanı yayınlandı

Hürcan Köse - 09.03.2017 11:50
Hürcan Köse - 09.03.2017 12:49
Eski Rocksteady çalışanları ve Activision'dan da bir yapımcının oluşturduğu Prideful Sloth, ilk oyunu olan Yonder: The Cloud Catcher Chronicles'ın çıkış tarihini birbirinden güzel görseller ile açıkladı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Her biri kendi ekosistemi ve vahşi yaşam koşullarına sahip olacak olan rengarenk 8 haritayı içinde barındıran Yonder: The Cloud Catcher Chronicles'da dilerseniz karlı dağlara, dilerseniz yemyeşil ovalara, dilerseniz de sıcacık kumsallara adım atabileceksiniz. Haritaların her biri etkileyici görünüyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Gemea yerlilerine aşçılık, demircilik, odunculuk, toplayıcılık ve benzeri işleri gerçekleştirerek yardım edeceğiniz oyunda hem yerlilerle aranızdaki ilişkiyi iyi tutmalı, hem de bozulan dengeyi geri getirmeye çalışacaksınız. Aşağıda oyunun bir fragmanını görebilirsiniz. Eğer yayınlanan görsellere de bakmak isterseniz yüksek çözünürlükte görmeniz açısından galerimize bakabilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles, 18 Temmuz 2017'de PC ve PlayStation 4 platformlarına çıkacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 09.03.2017 14:12 (0)
Grafikler ve mekanları geç, oyunun kendisi bile The Legend of Zelda: Breath of the Wild'a acayip benziyor.
MK Okuru, 10.03.2017 10:33 (0)
PS Plus un ilerdeki bedava oyunlarından :D. Zelda oyununa benzerliği var.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.