Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Conan Exiles

Açık dünya temalı Conan Exiles duyuruldu!

Oyunun ilk videosu yayınlandı

Ersin Kılıç - 28.01.2016 16:18
Ersin Kılıç - 28.01.2016 16:17
Funcom geçtiğimiz ay yaptığı duyuru ile 2016 yılı içerisinde 3 yeni Conan oyununa imza atacaklarını açıklamıştı. İşte daha önce belirtildiği ocak ayı içerisinde duyurulması planlanan ilk Conan oyunu biraz önce resmi olarak duyuruldu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Conan Exiles isimli bu oyun sahip olduğu dinamikler ile beklediğimizden farklı bir yapım olarak geliyor ama bu özellikleri açıkçası heyecanlanmamız için yeterli gözüküyor. Açık dünya oynanışına sahip olan Conan Exile tek kişilik hikaye modunun yanı sıra çoklu oyunculu modlara da sahip olacak. Açık dünya dinamiğinin her iki mod için de geçerli olacağı belirtilmiş. Normal sunucuların dışında özel sunucu desteğine de sahip olan Conan Exile PC ve konsollar için geliştiriliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yaz aylarında PC için erken erişime açılacak olan oyunun tanıtım videosunda ise "hayatta kal, inşa et ve hükmet" sloganı dikkat çekiyor. Özellikle inşa etme ve haytta kalma dinamiğinin Conan evreni ile ne şekilde birleşeceğini büyük bir merakla bekliyoruz. Yayınlanan tanıtım videosuna ve Pre-Alpha sürümünden alınan iki ekran görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
Samanoske, 30.01.2016 13:48 (+1)
Yani conan oyunuda the witcher 3 gibi olucak demek.arkadas su oyunlari bir konuya baglasaniz konu ile ilerlesek bu gorev secme mekan yapma nedir ya.oyunlarin icine ettiler.yapin su oyunu god of war mantigi ile.gicik oluyorum su the witcher gibi neyin ne oldugu belli olmayan oyunlara.hem boyle oyun yapiyorlar hemde turkce dil destegi koymuyorlar
Seviye: 4
Daadsy, 28.01.2016 23:44 (0)
Ben bu adamların düzgün oyunyapacağına pek inanamıyorum. Wow oyandığımız zamanlar AgeofConan çıkarmışlardı. Büyük bir heyecanla aldık yükledik. Kombat mekanikleri daha zor bir oyun daha görmemiştim. Tam anlamı ile kombo yapmak imkansız gibi birşeydi. Karşıdan gelen npc mi player mi kesinlikle kestiremediğin bug dolu bir oyundu.. Umarım bunlardan ders çıkarmışlardır.
MK Okuru, 28.01.2016 22:10 (0)
The long dark da da keşke inşa olsa diyecem de oynun amacından sapardı o zaman dimi ?
MK Okuru, 28.01.2016 18:05 (0)
oynanış iyi olacağa benzioda grafikler için gaza gelmeyin gençler

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.