Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Activision, Call of Duty'ye gelen negatif yorumlara cevap verdi

'Çok güçlü' ön siparişler başlamış bile

Hürcan Köse - 06.05.2016 12:42
Hürcan Köse - 06.05.2016 12:42
Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Call of Duty: Infinite Warfare fragmanından haberiniz vardır. Aynı zamanda bu fragmanın 369,313 oranında, adeta bir rekor niteliğinde dislike aldığını da duymuşsunuzdur. Activision'ın finans konferansında konuşan CEO Eric Hirshberg bu konu hakkında sorulan soruların üzerine bir yorum yapma gereği duydu. Biz de tüm konuşmayı Türkçe'ye çevirdik:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"İlk olarak, oyuncuların sahip olduğu tutkuya bayılıyorum. Böyle bir endüstriyi veya böyle bir hayran kitlesini başka yerde bulamazsınız ve biz hayranlarımızın bu markayı kendilerininmiş gibi sahiplenip çok keskin argümanlarla savunmalarına bayılıyoruz. Dünya üzerinde Call of Duty'nin yarattığı tutkuyu yaratabilecek pek fazla eğlence markası yok. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İkinci olarak, tabii ki topluluğumuzdaki insanların bir kısmının nostaljik hissederek uçmalı kaçmalı değil de, ayakların yere bastığı oyunları özlediğini biliyoruz. Bu yüzden de Modern Warfare Remastered'ı yaptık. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ama bunun yanı sıra aynı zamanda topluluğumuzda yeni ve yenilikçi şeyler görmek isteyen milyonlarca üyenin olduğunu da biliyor, Infinite Warfare'in de bu beklentiyi karşılayacağının garantisini veriyoruz. Bu sene önceki senelerden farklı olarak topluluğun her iki kısmını da tek pakette memnun etmenin yolunu bulduk işte.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İnternette bulunan tutkulu yorumlara bakarken yayımladığımız fragmanın izlenme, beğenme ve beğenmeme sayısınında çok çok büyük oranlarda olduğunu, bundan kaynaklı olarak da ön sipariş evresinin çok güçlü bir başlangıç yaptığını söyleme gereği duyuyoruz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu tür bir olayı bu marka için önceden de yaşamıştık: Black Ops II'nin fragmanını yayınladığımızda markayı ilk kez gelecek temasına taşımıştık ve tonlarca dislike almıştık. Fakat aynı zamanda o oyun şirketimizin en başarılı işlerinden birisi oldu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şu anda bile markamız hiç olmadığı kadar güçlü: Black Ops III'te bulunup oradan oraya uçarak gelecek temasında kapışan insan sayısı oyun tarihimizde daha önce hiçbir oyunda görülmemiş bir sayıda. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yani kesin olarak bildiğimiz bir şey var ki, o da geçmişte yaptığımız her şeyin ve almayı reddettiğimiz her yaratıcı riskin bizi en sonunda başarıya götürdüğü. Kaygılanmamız gereken gün, yeni şeyler denemeyi bıraktığımız gün olmalı." diyerek sözlerini bitirdi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Görünüşe göre Activision negatif yorumların aksine bardağa dolu tarafından bakıyor ve durumdan gayet memnun. Oyunun satışları ve ön siparişleri de böyle giderse tıpkı Black Ops III gibi senenin en popüler oyunlarından birine imza atacakları kesin. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (70)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.06.2016 21:37 (0)
COD WAW 2'yi yapmak bu kadar zor mu yahu? Hic olmadi COD WAW Remastered yapin be kardesim.
MK Okuru, 06.05.2016 23:10 (0)
bu adamlar ileriye dönük bakıyor kardeşim kumar oynar gibi oyun çıkartıyor bi öncekindende farklı yeniliklerle dolu oluyor singleplayer tabi multiplayerda oldukca yenilikler oluyor bf 3 4 gibi degişiklik olmayan saçma sapan vuruş fiziki saçmalıklar sniperin tek atmaması gibi şeyler yok en azından :)
MK Okuru, 06.05.2016 13:43 (0)
Özet: Biz satıyoz valla beğeniğ beğenmemeniz çok da şeyimizde değil
MK Okuru, 15.05.2016 23:48 (0)
mecbur alıcam remastered kaçıramam digerini yükleme zahmetinde bile bulunmam.
Seviye: 3
Sandora, 15.05.2016 20:05 (0)
Yolunacak kaz çok olunca cod oyunları infinite warfare olur millennium warfare olur unlimited warfare olur.
MK Okuru, 15.05.2016 18:52 (0)
'uçmalı kaçmalı' ibaresini tam olarak neyden çevirdiniz :)

---------------

Tam hatırlamıyorum ama 'flying around' gibi bir şeydi galiba sevgili okur :)

Hürcan.
MK Okuru, 15.05.2016 17:57 (0)
Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla bakıyorlar galiba olaya biraz. Belki de tepkilerden endişeliler ama bunu belli etmek istemiyorlar. Tam tersi bir açıklama yaparak ürünlerine güvendiklerini vurgulamış. Mutlaka çok kar edecekler ama hedefledikleri karın altında kalırlar mı bilinmez.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.