Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Activision

Activision bazı oyunlarını dijital platformlardan kaldırdı

İnsan bir haber verir yahu?!

Hürcan Köse - 05.01.2017 13:44
Hürcan Köse - 05.01.2017 13:43
Oyun dünyasının devlerinden birisi olan Activision, yayıncılığını üstlendiği üç oyunu Steam Store, PSN, Xbox, Nintendo eShop ve benzeri dijital satış platformlarından kaldırdı. Nedenini ise açıklamadı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Activision konu hakkında resmi bir açıklama yapmasa da günlerdir hem sosyal medyada, hem de Reddit gibi birçok oyuncunun bulunduğu platformlarda bu oyunların artık dijitalde görülmediği ortaya çıktı. Çok kısa bir süre de oyunların kaldırıldığı belli oldu. The Amazing Spider-Man, The Amazing Spider-Man 2 veTeenage Mutant Ninja Turtles: Mutans in Manhattan kaldırılan oyunlar. Activision bunu daha önce Deadpool'un oyunu ile tekrar yapmıştı. Sebebi de lisans süresinin tükenmesi olarak biliniyordu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Elbette bu bahsedilen oyunları artık satın alamıyor olsanız da eğer daha önce satın aldıysanız hala oyun kütüphanenizden ulaşıp oynayabiliyorsun. Oyunların silinmesi gibi bir şey söz konusu değil. Zaten Activision'ın daha sonra bu üç oyunu tekrar markete sunacağına eminiz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.03.2017 22:10 (0)
bence bu oyunları kaldırması çok saçma olmuş.Yeni gelecek Spider Man oyunu ps4 özel olucakmış :(.Ama ssırf bu oyun için ps4 alsammı kaldım Size bir soru sizce 2018 de ps4 alınırmı ?? alınırsa kaç yıl daha götürür cevaplarsanız tşk
Seviye: 0
SalçalıEkmek, 05.01.2017 19:58 (0)
Spider-Man oyunları artık Sony'nin çatısı altında olduğu için olabilir. Neticede yeni oyunu PS4'e özel. Böyle düşününce TMNT neden kaldırıldı diye düşünüyorum. üyük ihtimal Ubisoft'un yeni yıl temizliğidir. Ortalamanın altında ve satılmayan oyunlar sonuçta.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.