Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Aion Online

Aion'nun 5.5 güncellemesinden yeni sinematik fragman yayımlandı

Oldukça etkileyici gözüküyor

Furkan Sakoğlu - 11.01.2017 15:51
Furkan Sakoğlu - 11.01.2017 15:51
NCsoft'un başarılı MMORPG oyunu Aion Online, Kore'de çok yakında 5.5 güncellemesi olan Flower of Ice'a kavuşacak. Bugün ise NCsoft Korea, oyunun 5.5 güncellemesi için yeni bir sinematik fragman yayımladı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İlk olarak 2008 yılında Güney Kore'de çıkan yapım, o dönem için CryEngine kullanması ve dolayısı ile grafiksel bakımında oyuncualrı bir hayli etkilemişti. Oynanış tarzı ve atmosferi ile de MMORPG türünün hayranlarının sevilen yapımlarından biri olan Aion'un 5.5 güncellemesi olan Flower of Ice güncellemesinin sinematik tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:


yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.01.2017 20:24 (0)
Bu oyunu oynayacak arkadaşlar , gameforge üzerinden değil , Ncsoftun amerika serverı üzerinden gelin katılın bana.Oyun hala taş gibi sapasağlam sık aralıklarla dungeon ve raidler gelmekte , yeni itemler eklenmekte oyuna , hali hazırda 2 ırk ve 7 sınıf ve 13 altsınıf mevcut ,hızlı takip serverıda var
MK Okuru, 12.01.2017 02:32 (0)
World Of Warcraft Online gibi oyun dururken arayışa gerek yok bence..Denemek isteyenler Horde tarafı için Twisting Nether'ı Alliance tarafı için Silvermoon realmlerini tavsiye ederim.
MK Okuru, 11.01.2017 18:33 (0)
blade and soul sanırım şuan firmanın en fazla oynanan mmosu,açıkçası mmo yapımları çok kötü,wow var ondada 20 senelik grafikler insanın oynayası gelmiyor görünce,umarım şu anime sevdalarından kurtulup adam gibi bir güncel mmo çıkarır sağlam bir firma
MK Okuru, 11.01.2017 16:30 (0)
Yeni class yok.Yeni map yok.Bug düzeltmeleri yok.İçerik yetersiz.50 yıla ereshkigal gelmiş olur :DD

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.