Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Justice League

Aquaman filminin ertelendiği belirtildi

Daha vardı halbuki..

Ersin Kılıç - 17.03.2017 00:04
Ersin Kılıç - 17.03.2017 00:53
DC sinematik evreninde şu sıralar enteresan haberler gelmeye devam ediyor ve bu haberlere bakacak olursak firma hala sinematik evren olgusunu sağlam temellere oturtabilmiş değil. Solo Batman filminin yaşadığı sıkıntılar malum. Son olarak senaryonun yenibaştan yazılacağına dair haberler gelmişti. Anlaşılan tek sıkıntı The Batman filminde değil.

Wall Street Journal'ın haberine göre Jason Mamoa'nın başrolde yer aldığı Aquaman filmi ertelendi. Normal gösterim tarihi daha önce 5 Ekim 2018 olarak açıklanan filmin iki ay ertelenerek 21 Aralık 2018'de gösterime gireceği belirtilmiş. Ayrıca bu tarihin Sony'nin Miles Morales hikayesini anlatacağı Spider Man animasyonunun gösterim tarihi ile aynı tarih olduğu da not düşülmüş.

The Batman ve Flash hakkında gelen haberlerden sonra ortaya çıkan bu haberin doğruluğu da muhtemelen oldukça kuvvetli olacaktır. Anlaşılan Justice League ve Wonder Woman filmlerinin başarısı DC evreni için oldukça önemli bir rol oynayacak..


yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.03.2017 17:57 (0)
Dc Man of Steel'den sonra pat diye Justice League'in temellerini atmaya başladığında baştan hata yaptı zaten.
Seviye: 0
Randall Flagg, 17.03.2017 18:39 (0)
Bir çizgi roman hayranı olarak Aquaman filminide beklediğim bir karakterdi ta ki oyuncu bozması (tamamen şahsi görüşüm) Jason Mamoa'yı görene kadar umarım bu film hiç çıkmaz yada Jason Mamoa yerine başka bir kişi seçilir Aquaman için.
MK Okuru, 17.03.2017 17:21 (0)
Kimseye saygısızlık yapma niyetim yok ancak, arkadaş bu süper kahraman filmleri artık baymadı mı ? Seviyorsanız nesini seviyorsunuz? Tamamen bilgi alma amaçlı soruyorum
MK Okuru, 17.03.2017 10:46 (0)
Zaten ben bu Jason Momoa'yı Conan'ı oynadığında da beğenmemiştim.Aquaman olarak da hiç hoşlanmadımçKaldı ki kesinlikle Aquaman'e benzemiyor.Şimdi fanler diyecek ''ama gerçeğe uygun olması için kem küm..''Alakası yok bence Flash da olmamış.O tip de İlhan Mansız'ın gençliğine benziyor:)
MK Okuru, 17.03.2017 08:50 (0)
İkinci olarak The Batman in yeniden senaryosunun yazılma nedeni Matt Reeves in tamamen kendi Batman filmini çekmek istemesi. Zaten The Batman de yapımcı olmak için ilk başta WB nin teklifini kabul etmemişti sonradan yapımcı olmasına izin verilince yönetmenlik koltuğuna oturdu
MK Okuru, 17.03.2017 08:48 (0)
Normalde 21 Aralık 2018 de Avatar 2 çıkacaktı ama Cameron filmin ertelendiğini duyurunca WB akıllı bir hamle ile çıkış tarihini 21 Aralık a erteledi. Variety gibi önemli bir haber sitesi de WB nin Aquaman yapımına çok güvendiğini söyledi


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.