Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Batman

Arkadaşlar, Batman filmi iyice yalama oldu..

Nightwing mi?

Ersin Kılıç - 24.02.2017 11:21
Ersin Kılıç - 24.02.2017 11:20
Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Ben Affleck, Batman rolü için duyurulduğunda birçoğumuz burun kıvırmış ama ortaya çıkan oturaklı karakter Dawn of Justice'ın belki de en sevdiğimiz kısmı olmuştu. Hal böyle olunca Zac Snyder'ın yönetmeyeceği bir Batman filmi için de heyecanlanıyorduk.

Önce Ben Affleck'in "En iyisi olmazsa yönetmem" açıklaması, bu açıklamanın hemen ardından herşeye aynı anda odaklanamadığı gerekçesiyle yönetmenliği bırakması işleri biraz sarpa sardırmıştı. Daha sonra ise Cloverfield, Let Me In ve Dawn of the Planet of the Apes filmlerinin de yönetmenliğini yapan Matt Revees'in yönetmenlik koltuğuna oturacağını öğrenmiştik.Evet çok fazla olay örgüsü yaşandığının farkındayım ama malesef bu kadar değil. Çok değil daha 1-2 gün önce de firmadan resmi olarak açıklanmasa da Mat Revees'in yönetmek istemediği açıklamaları ile karşılaşmıştık. Tam "ne olacak bu Batman filminin hali?" demeye kalmadan ban Affleck yeni bir açıklama yaptı ve kendi Instagram sayfasında "Batcave'e hoşgeldin Mat Revees" mesajını yayınladı.

Yani şu anda film Mat Revees'e emanet edilmiş gözüküyor ama birkaç gün sonra yeni bir açıklama ile yönetmenin değiştiğine dair yeni haberler de gelebilir. Bu kadar olumsuzluğun üstüne film ile ilgili güzel bir dedikodu da ortaya atıldı bugün. Bu dedikodulara göre The batman filminde Nightwing'i görme olasılığımız bulunmaktaymış. Siz yine de çok güvenmeyin..
yorumlar (18)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
ozan86, 27.02.2017 12:23 (-2)
Ben Affleck iyi oyuncu olmayabilir. Hatta Bale ondan 5 gömlek daha iyi oyuncudur. Fakat Batman rolüne bugüne kadar en iyi uyan adam Ben Affleck'tir. Fizik olarak doğal olarak uyumludur.
MK Okuru, 26.02.2017 01:52 (0)
En çok görmek istediğim batmobile tıpkı batman arkham knight oyunun da ki gibi işte o zaman güzel bir film olabilir.
Seviye: 1
Gondolierz, 25.02.2017 15:10 (0)
En iyi batman filmleri tim burton 1989 ve cristopher nolanın 2005 ve 2008 de ki iki filmidir 2013 de çekilen rises saymıyorum. bunların haricinde çekilen tüm batman filmlerini büyük battal bir çöp poşetine koyup halkalı çöplüğüne atın gitsin...
MK Okuru, 25.02.2017 11:42 (-1)
Film setinde veya yönetmelikte yaşanan problemler benı ılgılendırmez. Banane ya Marvel bin basar
Seviye: 4
Denito, 24.02.2017 12:36 (0)
Bence olay şu Ben Affleck kusursuz bir film yapmak istedi ve çalışmalara başladı ama WB yine her şeye burnunu sokmamaya başlayınca Ben Affleck yönetmenliği bıraktı. Hatta o kadar canı sıkıldıki rolü bile bırakmak istedi. WB'un nasıl Suicide Squad'ın içine ettiğini biliyoruz. Bunun Sebebi ise Marvel filmlerine benzetme çabaları. Ben Hem DC ci Hemde Marvelci Biri olarak konuşuyorum Dc çizgi romanları biraz daha ciddidir biraz daha Büyük yaş grubuna hitap eder Marvel ise biraz daha renklidir her yaşa hitap eder. Bence Filmleride böyle olmalı. Batman çok ciddi bir karakterdir. Adamın lakabı Asık surat ya bu adamdan şaklaban gibi espiriler duymak istemiyorum.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.