Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Assassin's Creed Cosplay

Assassin'S Creed filminin cosplay çalışmaları geldi

Müthiş gözüküyorlar

Onur Güner - 03.01.2017 19:51
Onur Güner - 03.01.2017 19:51
Geçen senenin en çok beklenen filmleri arasında yer alan Assassin's Creed filmi maalesef beklenileni hiç mi hiç veremedi. Aslında oyun serisinin hayranları, filmin beklentileri karşılamayacağı yönündeki tartışmalarda hemfikirlerdi. İnceleme puanlarından da oldukça düşük alan yapım, maalesef ciddi anlamda Assassin's Creed kalitesi bakımından sınıfta kalmış bir yapım olarak çıktı karşımıza. Ama yapımın ardından birkaç gün geçtikten sonra sonunda yapımın cosplay çalışmaları  geldi. Ancak hiç değilse cosplay çalışması film kadar kötü değil. Shiva Cosplay ve Leon Chiro tarafından yapılan cosplay çalışmaları, gerçekten çok güzel gözüküyorlar. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ama ufak bir detay verelim. Leon Chiro, Ubisoft'un resmi cosplay çalışanı. Hatta filmden önce birçok afiş reklam çalışmasında da kendisi yer almıştı. Şimdi ki cosplay çalışmasında da kendisine görev bulmuş. Yani bu çalışmanın ardında Ubisoft var ki bundan dolayı olacak ki çok profesyonel gözüküyor. Shiva Cosplay'ın ise şirketle hiçbir bağlantısı yok. Bağımsız cosplay olan ünlü isim Shiva, gerçekten Maria karakterini çok iyi canlandırmış. Siz ne düşünüyorsunuz, sizce nasıl bir çalışma olmuş?

yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.01.2017 20:58 (0)
Abi siz de filmi yerin dibine gömdünüz ama. Seriyi ilk oyunundan beri takip eden biriyim ama nice filmler gördük beklenti everest film mariana çukuru. Film ortalamanın biraz altındaydı ki incelemelerinizde de böyle diyordunuz. Çok da şey yapmayalım ya..

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.