Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Ancestors: The Humankind Odyssey

Assassin's Creed yapımcısının yeni oyunundan video geldi

İnsanın gelişimi gözler önüne seriliyor

Ersin Kılıç - 21.04.2017 16:21
Ersin Kılıç - 21.04.2017 16:20
Assassin's Creed serisini yakından takip ediyor ya da serinin büyük bir hayranıysanız Patrice Desilets ismini eminim ki duymuşsunuzdur. Prince of Persia: The Sands of Time oyunu dışında Assassin's Creed serisinin de fikir babalarından biri olan ve Brotherhood'a kadar seriye yön veren Patrice Desilets, 2015 yılında yeni oyununun da duyurusunu gerçekleştirmişti. İşte birkaç haber dışında uzun süredir sesi çıkmayan oyun için yeni bir video paylaşıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun ana mantığı insanoğlunun gelişimi üzerine odaklanmış durumda. Yani bir nevi evrim teorisinden yola çıkacak ve her bölümde bu gelişimin önemli bir parçası haline geleceğiz. Bu bağlamda ilk olarak bölümler halinde satılması planlanan oyun için bu plandan vazgeçilmiş. Yani tamamlandığında bir bütün olarak karşımıza çıkacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun yeni videosuna baktığımızda ise az önce söylediğim evrim teorisi bölümünü de andırdığını söyleyebiliriz. Zaten oyunun logosuna baktığımızda da bu gelişimin evrelerinin resmedildiği net bir şekiled gözüküyor. Oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.


yorumlar (72)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.04.2017 11:30 (-1)
Ne kadar çok ateist (Cahil-Cühela adam varmış la :D
Maymundan geldim ben diyen adamdan ne beklersin gerçi :D
MK Okuru, 21.04.2017 22:04 (0)
Yorumlara bakınca ülkeye dair ümitlerim tükeniyor. Biri de doktormuş...
MK Okuru, 21.04.2017 21:35 (+1)
Evrim bir 'teori' değildir yalnız sayın Merlin. Yerçekimi nasıl bilimsel bir gerçekse, evrimde aynı şekilde bütün dünya tarafından kabul edilmiş bilimsel bir gerçektir, biraz araştırmanızı yapın.
MK Okuru, 24.04.2017 13:54 (0)
İlginç bir oyun. ve direk olarak evrim ile ilgili. maymun ayağa kalkar vs..
MK Okuru, 22.04.2017 13:27 (0)
MK Okuru, 22.04.2017 13:05 (0)
Elhamdülillah Müslümanım ve evrim teorisinin İslam ile çelişmediğini görebiliyorum.Sadece canlılığın tesadüfen başladığı tezine katılmıyorum.Herşey süreçler içerisinde başladı.Kur'an buna tekamül diyor, bilim ise evrim.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.