Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Batman

Batman filminin yönetmeni sonunda belli oldu

Film Reeves'a emanet

Ersin Kılıç - 13.02.2017 12:00
Ersin Kılıç - 13.02.2017 12:00
The Batman filmi ile ilgili son zamanlarda önemli gelişmeler yaşanıyor. İlk etapta Ben Affleck tarafından yönetilmesi planlanan film, Affleck'in yönetmenliği bırakması ile sıkıntılı günler yaşamıştı. Film için oldukça özverili olduğunu ve en iyisini yapmayı istediğini söyleyen Affleck, herşeye aynı anda odaklanmanın proje  için problem olacağını düşünmüş ve koltuğu bırakmıştı. Yönetmenlik için farklı adaylar konuşulsa da Warner Bros yaptığı açıklama ile filmin yönetmenliğini Matt Reeves'ın yapacağını duyurdu.

Tabi değişen yönetmen ile birlikte filmin senaryosu da elden geçirilecek. Reeves'ın önceki projelerine baktığımızda ise Cloverfield, Let Me In ve Dawn of the Planet of the Apes filmlerini görüyoruz.

Açıkçası yönetmenin fimlerine baktığımızda Batman projesinin altından kalkabilecek kapasitede olduğunu söyleyebilirim. Yönetmiş olduğu filmlere baktığımızda da zaten yönetmenin farklı tarzda filmlere imza attığını görüyoruz. J.k Simmons ve Jeremy ırons gibi isimleri de bünyesinde barındıran filmin vizyon tarihi ise hala belli değil.


yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
Gondolierz, 15.02.2017 18:59 (0)
bence uwe boll a versinler. görünüşe bakılırsa bundan daha çok iş yapacağı kesin...
MK Okuru, 14.02.2017 16:56 (0)
MK Okuru, 14.02.2017 03:23 (0)
DC filmleri çıkarana kadar super kahraman modası geçecek zaten artık kabak tadı vermeye başladı,sürekli aynı dava,sadece kahramanlar değiişiyor hikaye aynı
MK Okuru, 14.02.2017 02:15 (0)
O kadar Batman filmi çekildi yönetmeni daha yeni mi belli olmuş vay halasının bıyığı olsa Amcası olurdunun Batmanı


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.