Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Batman

Batman'in solo filminin adı çok yaratıcı

Şerefsizim benim aklıma gelmişti

Ersin Kılıç - 03.10.2016 17:29
Ersin Kılıç - 03.10.2016 17:28
Justice league'in İngiltere çekimlerinin bitmesinin ardından solo Batman filmi ile ilgili yeni haberler de gelmeye başladı. Batman vs Superman filmi ile birlikte meşhur kostüme bürünen Ben Affleck yaptığı açıklama ile solo Batman filminin muhtemel ismini duyurdu.

Aktör yeni filmi The Accountant için yapmış olduğu bir söyleşide solo filmin adının muhtemelen "The Batman" olacağını açıkladı. Açıkçası bu kadar zor bir isim seçtiği için Ban Affleck'i tebrik etsekte film ile ilgili umutlarımızın oldukça yüksek olduğunu da dile getirmemiz gerekiyor.

2018 yılında gösterime girmesi beklenen The Batman filminde başrolün yanı sıra Ban Affleck yazar ve yönetmenlik koltuğuna da oturacak. Aktörü daha öncesinde Justice League filminde görme şansına da erişeceğiz tabi ki.

Aynı zamanda DC universe için de yoğun bir dönem bizi bekliyor olacak. 2 Haziran'da Wonder Woman, 17 Kasım 2017'de Justice League, 16 Mart 2018'de The Flash,  27 Temmuz 2018'de Aquaman, 5 Nisan 2019'da Shazam filmleri ile karşılaşacağız. Ayrıca 2019 yılında Justice League 2, 2020 yılında ve Green Lantern Corps filmleri gösterime girecek. Henüz tarihleri kesinleşmeyen The Batman, Dark Universe ve Man of Steel 2 filmlerinin de yapım aşamasında olduğunu belirtelim.


yorumlar (71)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.10.2016 13:02 (0)
nolan üçlemesine b.k atmak da ne şimidi.batman kostüm giymiş bir oyuncakcıydı. ona bi felsefe verdi. doğru düzgün bi ''theme'' si yoktu.arabası güzel ama işlevsizdi.kasisten bile geçemezdi.sokakta ki adam gibi dövüşürdü.''Keysi Fighting Method'' onun için geliştirildi.düşmalarına bile bi hava kattı
MK Okuru, 11.10.2016 23:42 (0)
Gayet güzel bir isim yapımcı resmen batman izleyeceksiniz oğlum işte has be has bir batman bu kadar net.
MK Okuru, 11.10.2016 23:42 (0)
Gayet güzel bir isim yapımcı resmen batman izleyeceksiniz oğlum işte has be has bir batman bu kadar net.
Seviye: 1
Archkin, 03.10.2016 21:39 (0)
Muhtemelen yıllardır adam gibi bir Batman filmi gelmediği için (Dark Knight serisi güzel bir aksiyon, kötü bir Batman filmiydi) böyle düşünülmüş. Filmin adının net olması basit olduğu anlamına gelmez. Gerçekten isim bulunamayıp da böyle bir isim konulduğunu düşünen editörden gereksiz ve zorlama bir haber olmuş. Bildiğin clickbait hatta şuan burası.
MK Okuru, 03.10.2016 19:28 (0)
DC'den ancak bu kadarı beklenirdi. The Batman filmindeki değişiklik ve kurgu da ancak ''Batman'' in başına eklenen ''The'' kadar yaratıcı ve hoş olabilir. Batman ne günlere kaldı be! Yazık..... :(
Seviye: 2
ozan86, 10.10.2016 14:37 (0)
Yahu bir Batman çizgi romanlarındaki Batman'e bakın hadi benim gibi çizgi roman okumuyorsanız çizgi filmlerdeki Batman'i hayal edin. Yan yana getirin bir Christian Bale e bakın bir de Ben Affleck'e hangisi daha uyumlu ? Sonra Batman güçlü ve kuvvetli sert dövüşen bir adam. Nolan'ın Batman'inde bundan eser yok. Yani 3.filmi mükemmel bir filmdi ama kesinlikle Nolan'dan başka Batman olmaz demeniz saçma. Zaten Batman'i diğer süper kahramanlardan ayıran da bu. İster Bilim Kurgu ister daha ciddi gerçeğe yakın havada işlenebiliyor.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.