Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1 Premium Pass gözüktü

Beklediğimiz haber sonunda geldi

Onur Güner - 24.08.2016 14:32
Onur Güner - 24.08.2016 14:32
Özellikle yayınlanan videolar ile bizleri meraktan çıldırtan ve sabırsızlıkla çıkışını beklediğimiz Battlefield 1'in, Premium Pass paketi gün yüzüne çıktı. Henüz EA veya DICE'den resmi bir açıklama gelmemiş olsa da, Battlefield 1 Premium Pass paketi, Origin'e eklendi. Aslında Origin'e eklenmiş olması, EA'ın yaptğı resmi açıklama ile aynı. Eğer ki Origin üzerinden 50 Euro gibi bir ücret ödeyerek oyunun Premium Pass paketini alırsanız, oyunun çıkacak 4 tane genişleme paketine ve bu genişleme paketlerine erken erişim imkanına sahip olacaksınız. Yalnız önceden sahip olacağınız bu genişleme paketleri sadece oyunun çevrimiçi modunu etkiliyor. Yani senaryo moduna herhangi bir etkisi yok. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Her genişleme paketi ile birlikte, 4 tane çevrimiçi oynama haritası gelecek. İlk paket ile birlikte ise Fransız ordusu ve yeni operasyon merkezleri eklenecek. Kısacası; siz Premium Pass paketini satın alırsanız, oyuna sonradan genişleme paketleri ile birlikte eklenecek 16 tane haritaya, 20 tane silaha, birkaç tane operasyon merkezine, 14 tane özel künyeye ve Fransız ordusuna sahip olacaksınız. Ayrıca bu paket içerisinde 14 tane Battlepack olacak ancak EA bu packlerin hepsini aynı anda vermeyecek. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan belirtelim; oyunun kendisi 21 Ekim 2016 tarihinde ve oyunun ilk genişleme paketi ise Mart 2017'de çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Battlefield 1 Premium Pass paketine ise buradan ulaşabilirsiniz.

yorumlar (14)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 25.08.2016 02:09 (0)
Seviye: 5
warehouseman, 24.08.2016 22:33 (0)
Trailer tanıtıldığı gün Digital deluxe edition pre-order yaptım,bi 50£ season passada veririz nolacak.
MK Okuru, 24.08.2016 22:18 (0)
arkadaş tamam korsan oyun oynamayalım kabul oyunlarda sorunlarda olabilir ona da eyvallah batman arkham kinght gibi bir oyunun düzeldiğini gördü bu nesil(ne kadar düzeldi takip etmedim) de ulan ea origins diye bir boku sundun önümüze eurodan satmak satmayıda geçtim 130 euro neyin kafası

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.