Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1 alfasından arayüz görüntüleri

Heyecan giderek artıyor

Abdurrahim Çınar - 30.06.2016 16:27
Abdurrahim Çınar - 30.06.2016 16:26
1.Dünya Savaşı konseptiyle dikkatleri üzerine çeken serinin yeni oyunu Battlefield 1’in yapılmakta olan multiplayer alfa testlerinden yeni görüntüler sızdırıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun alfa testlerine sadece seçilen kişiler katılabiliyor ve onlar da oyundan görseller alarak testlere katılamayanların oyun hakkında fikir edinebilmesini sağlıyorlar.“tr1ggermortis” adlı Reddit kullanıcısının paylaştığı görsellerde oyunun kontrolleri, ana menüleri, tuş kombinasyonları hakkında bilgi edinmek mümkün. Ayrıca görsellere bakarak oyunun alfa testlerinde Conquest ve Domination oyun modlarının bulunduğunu da söyleyebiliriz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Call of Duty’nin bu seneki oyunu olan İnfinite Warfare’ye Youtube’de beğenme ve izlenme sayıları bakımından büyük fark atan ve beklentilerin bir anda fırlamasına sebep olan yeni Battlefield oyununun bu beklentilerin altından kalkıp kalkamayacağı ise merak konusu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Reddit kullanıcısı görüntüleri kolaj şeklinde paylaştığı için görüntüler pek kaliteli gözükmüyor olabilir.Görsellerin daha büyük boyutlarını görebilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.
yorumlar (17)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 01.07.2016 19:03 (+1)
Dlc'den para kırmak için bunlar hep. Hem propaganda hem de satış stratejisi. Rusya ve Fransa en çok kayıp vermiş 2 ülke 1. dünya savaşında. Adam abd dlc'si koysa belki çok satış yapmaz ama bu iki ülke olayın tam içinde olduğu için daha fazla ilgi görür demişler. Yane DLC kazığı geliyor.
MK Okuru, 02.07.2016 20:16 (0)
beyler bi şey soracam bu bf1 alphasına kayıt yapanlar ....mesaj olarak e mail adresimize mi geliyo?? yoksa origin hesabımıza mı??
MK Okuru, 02.07.2016 11:12 (0)
bence saçma yok o ülke olursa o ülke oyuncusu almaz yok türkler olrsa oynamayız saçmalamayın abi oyun bu o kadar iyi oyuncuysanız girer 50 kişi öldürür çıkarsınız noob ve miliyetciysenizde gider başka ülke adamını seçer hep ölürsünüz:))) takıntılı olmayın oyun sanal ..
MK Okuru, 30.06.2016 22:58 (0)
FRANSA ve Rusya en çok kayıp veren 2 ülke 1. dünya savaşında ama gel gör ki oyuna eklenmiyorlar. Dlc mlc bir şekilde bu iki ülkeyi eklesinler kendileri kaybeder yoksa
MK Okuru, 01.07.2016 10:58 (0)
Savaşta milyonlarca kayıp veren rusya ve fransa yok savaşa son anlarda giren amerika oyunda mevcut yine amerikan propagandası bir oyun olacak belli, ayıp etmişler ama yinede keyifli bir oyun olacak

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.