Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1 davetiyeleri dağıtılmaya başlandı

E-postanızı kontrol etmeyi unutmayın

Hürcan Köse - 30.08.2016 17:07
Hürcan Köse - 30.08.2016 17:07
Yarın başlayacak olan Battlefield 1 betası için erken erişim anahtarları bugün Battlefield Insider üyelerine dağıtılmaya başlandı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Eğer siz de daha önce Battlefield'ın mail bazlı çalışan bülten sistemine yani Battlefield Insider'a kaydolduysanız e posta adresinize bir erken erişim anahtarı gelmiş olabilir. Ama üzülmeyin, eğer Insider'a kayıtlı değilseniz bile bu bir Açık Beta olacağından dolayı her platformda dilediğinizce oynama hakkına sahip olabileceksiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun açık betası Sina Çölü haritasında geçecek. Ölümcül trene karşı savaşacak, ya da onu korumaya çalışacağız. Açık betada şimdilik Fetih ve Akın modları bulunacak. İkisi de klasik Battlefield tecrübesini sonuna kadar yaşamamızı sağlayacak. Şimdiden iyi oyunlar!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (31)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 01.09.2016 20:08 (+1)
Oyun genel anlamda bf3, bf4 ve sw bf den hiçbir farkı yok gençler. indirmezseniz de hiç bir şey kaybetmezsiniz üzülecek bir şey yok yani. Her zaman ki artık klişe olmuş grafiksel hatalar ve buglar da cabası :) Klasik EA şark kurnazlığı zaten şaşırmamak lazım....
MK Okuru, 01.09.2016 11:46 (-1)
Şu oyunu beyenmeyen adamın yaiçi fesattır ya cod bebeleridir yada garibanın pcsi kaldırmıyordur açık ve net.Atmosfer, grafikler, oynanış, optimasyon ve detaylar okdar iyiki ztn bikere 1.dünya savaşı konu alınması ve bizlerinde olması acaip bir orjinalite.
Seviye: 5
warehouseman, 01.09.2016 15:25 (-1)
Ergenin biri girip dislike atmış yorumlara,MK şu eski sistemi geri getirin ne olur.Ünlem simgesine dokununca kimin like kimin dislike yaptığını görüyorduk ne güzel.
MK Okuru, 31.08.2016 12:41 (+1)
Gtx 1080 ile menüde 1-3 fps veriyor nedenini bilen varmıdır acaba
MK Okuru, 31.08.2016 15:48 (-1)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.