Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1 için sonunda hikaye oynanış videosu yayımlandı

Hem de tam 16 dakika!

Onur Güner - 02.10.2016 10:05
Onur Güner - 02.10.2016 10:04
EA ve DICE firmalarının göz bebeği haline gelen Battlefield serisinin yeni üyesi Battlefield 1, geçtiğimiz günlerde beta testini başarılı bir şekilde tamamlamış ve oyunculardan tam puan almıştı. Artık çıkışına az bir süre kalmış iken, herkes oyunun hikaye detaylarını merak ediyordu ki yavaş yavaş detaylar belli olmaya başladı. Aslında her ne kadar hikayeyi sadece itilaf devletlerinin gözünden görecek olmamızdan eleştiri alsa da, yine de kuşkusuz yılın en çok beklenen oyunu olan Battlefield 1, hikaye içeriği ile bizlere 1. Dünya Savaş'ını sonuna kadar yaşatacak gibi duruyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayımlanan oynanış videosunda ise bir cephede savaşıyoruz. Oyunun hikaye modu içerisinde yer alan silahları, tankları ve diğer araçları görmemiz dışında bir de çevre grafiklerini ve dinamiklerini de görme şansı yakalıyoruz. Bol patlamalı, çatışmalı, aksiyon ve adrenalin, duygusallık, sinematiklik ve güzel görsellerle donatılmış bu video beklentileri katbekat arttırıyor. Umarız bütün beklentileri sonuna kadar karşılar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan; oyun 21 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

yorumlar (59)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.10.2016 13:43 (+1)
Çok iyi görünüyor ama bizim açımızdan aktarış şekilleri hayal kırıklığı fakat yine de multiplayer da Osmanlı bayrağı bizim için gurur kaynağı.ay yıldızı her yerde görüyorsunuz, insanlara Türkleri hatırlatması ayrı birşey .
MK Okuru, 12.10.2016 09:34 (0)
siyahi asker yok diyenler oyun için araştırma yapan o kadar insandan daha iyi biliyorsunuz değil mi? sadece Google a "world war 1 black german soldiers" veya "world war 1 african soldiers" yazın bakalım beyniniz açılsın. umarım cehaletinizden utanır da bir daha bilmediğiniz şeylerde hava atmazsınız.
MK Okuru, 10.10.2016 15:43 (0)
Alman ve İngiliz ordusunda siyahi asker inanamıyorum ırkçılığın hüküm sürdüğü zamanlarda birde hmm.
MK Okuru, 10.10.2016 15:42 (0)
Siyahi askerler çok cool abi. Lakin ozamanlar ırkçılık çok daha fazla diye biliyorum alman ordusunda siyahi asker nedir abi ırkçılığın hüküm sürdüğü almanya ve İngiltere gibi ordularda bulunuyorlar oldukça tuhaf.
MK Okuru, 10.10.2016 15:39 (0)
Çöp of duty ve battlefield 1 bunların ikiside garanti bir çöp rezalet oyunlar ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar. Kaçma vakti geldi çöp of duty ve batırfiyıld hayranları ittifak olup laf eder şimdi:D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.