Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1 sunucularına giremeyen oyuncular iade istiyor

Sunucular çöküp duruyor, oyuncular huzursuz

Hürcan Köse - 03.11.2016 12:56
Hürcan Köse - 03.11.2016 12:56
Günümüzde artık oyun sektörü de tüketici odaklı diğer tüm sektörler gibi müşteriye sunduğu hizmet ile anılan yapımcı ve dağıtımcılarla dolu. Sektörün devlerinden birisi olan Electronic Arts da genellikle pek kullanıcı dostu olmayan politikaları ile gündeme gelir. Görünen o ki EA, Battlefield 1 konusunda da oyunculardan bir sürü şikayet alıyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geçtiğimiz haftalarda resmi olarak piyasaya sürülen ve ilk günden beri çok büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmakta olan Battlefield 1'in sunucuları ilk günden beri, her üç platformda da çökmekte. Haftada en az 2-3 kere çöken sunucular yüzünden birçok kez oyuna giremeyen veya maç ortasında oyundan atılan oyuncular artık yavaştan iade istemeye başladı. Madem düzgün hizmet alamıyoruz, o zaman oyuna da sahip olmamızın bir anlamı yok demek istiyorlar. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hem Twitter, hem de sosyal medyanın diğer kolları üzerinden bu şikayetleri dile getiren ve bir çeşit iade yöntemi arayan oyuncular bu problemler düzeltilmediği takdirde EA ve DICE'ın başını ağrıtacak gibi duruyor. Sizde var mı böyle bir problem? Düşünüyor musunuz iade mevzusunu?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (24)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.12.2016 20:37 (0)
arkadaşlar çoklu oyuncu da yükleniyor yazıyo yükleme 59 da kalıyor ve bağlanmıyor böyle bir porblemle karşılaşan varmı geri dönüş yaparsanız sevinicem
MK Okuru, 03.11.2016 13:21 (0)
MK Okuru, 03.11.2016 16:41 (0)
Bende oyundan atma oyuna girememe gibi durumlar olmadı hiç. Oyunda bazı hatalar var doğrudur.
Ancak hepimiz de biliyoruz ki böyle oyunlarda ilk 1 ay civarı hep hata olur hep de güncellemelerle hatalar giderilir. o yüzden ben çoğu oyunu 1-2 ay sonra satınalmışımdır.
Seviye: 1
furkanyasir, 04.11.2016 15:54 (0)
İlk günlerde EA server larına bağlanma sorunu yaşadım ayrıca sesin gidip gelme sorunu bende de oldu ama 1 hafta geçip güncellenince bi daha sorun yaşamadım.
Seviye: 5
samfisher, 04.11.2016 15:06 (0)
yüksek pingle ilgili şikayetim var evet ama ilerleyen sürede bu düzelir illaki. daha evvelki bf lerde öyle olmuştu. çok nadir sesle ilgili sıkıntı var 1-2 defa kopma oldu. ama kralı gelse iade falan etmem. oyun muazzam :)
MK Okuru, 04.11.2016 13:29 (0)
Bende oyundan atma oyuna girememe gibi durumlar olmadı.

Bu haberin COD çıkışı ile çakışması ilginç.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.