Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'de bulunacak silahlar!

Mauser'le İngiliz kovalamaya hazır mıyız?

Furkan Sakoğlu - 10.05.2016 15:52
Furkan Sakoğlu - 10.05.2016 13:48
20 yıldan uzun süredir oyun dünyasının içinde olan bendeniz, şimdiye kadar sayısız oyun tanıtımı izlemiş, fragmanlar ile heyecana kapılmıştım. Ancak Battlefield 1'in tanıtım fragmanı kadar etkilendiğim hiçbir oyun olmadı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyun dünyasının en cesur kararlarından birini alarak, bizleri dünyanın en kanlı savaşlarından birine, bizlerin de katıldığı, ve sayısız şehit verdiğimiz 1. Dünya Savaşına konuk edecek olan Battlefield 1, oyun tarihine adını altın harfler ile yazdıracak kadar iddialı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şimdiye kadar alışık olduğumuz otomatik silahlar, gelişmiş tanklar, hızlı mı hızlı uçaklar olmadan, süngüler ile göğüs göğüse savaş tecrübesi yaşatacak olan Battlefield 1 için en çok merak edilen konulardan biri de oyunda bulunacak olan silahlar. Öyle ki bu silahlardan bir çoğu, zamanında kahraman mehmetçiklerimizin de elinden geçmiş. Bizler de bugün sizler için, fragmanda gördüğümüz kadarı ile Battlefield 1'de bulunacak olan silahlardan oluşan bir galeri hazırladık.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Battlefield 1'ın fragmanın da gözüken ve büyük ihtimalle oyunda da bulunacak olan silahlar:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Çivili TopuzBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Modern silahların o kadar da yaygın olmadığı 1. Dünya Savaşı sırasında, yakın mesafe çatışmaları oldukça önem arz ediyordu. Hem kolayca imal edilebilmesi, hem de korkutucu etkisi ile çivili topuzlar, Battlefield 1'de bol bol ihtiyaç duyacağımız silah olacak gibi gözüküyor.


yorumlar (66)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.05.2016 04:01 (0)
Aman Allah'ım çok heycanlandım. Olamaz lanet olsun ahh şet. Ciddimisiniz? Kr98K denir ona şu oyun fragmanlarını 20 yıldır izleyen kardeş marionunda fragmanını izledinmi? Yada counter Strike half life? aga bayağ gülüyorum size aga ne oluyoruz cidden profesör cevap ver lütfen?
Seviye: 1
musaniye, 25.05.2016 00:59 (0)
Türkçe olması hasebiyle aldım kinguin den çok merak ediyorum artık oyun falan almayacağım inşallah
MK Okuru, 18.05.2016 18:31 (0)
Bomba gibi gelicek ve etkiside yıllar boyunca geçmiyecek bir oyuna benziyor :D
Seviye: 2
ozan86, 18.05.2016 11:52 (0)
Bu haber en çok yorum yapılan ikinci haber. Kesin tartışma çıkmıştır diyerek baktım. Haklı çıktım :)

Seviye: 1
Hickey, 10.05.2016 15:47 (-1)
Gelecek battlefield yine dünya savaşı olsun, aman sakın geleceğe falan gitmeyin millet bilim kurgu düşmanı. Geriye gidin Fransız ihtilalinden en son olarak haçlı seferine kadar gitsin oyun iyi satar;)
MK Okuru, 17.05.2016 23:15 (0)
Editörüm size sesleniyorum Battlefield 4 Final Stand Ücretsiz Oldu Haberini Yapsanıza.Benim adımıda yazarsanız sevinirim Exirlox.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.