Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'e Fransız ordusunun ne zaman geleceği açıklandı

Soyez prêts!

Onur Güner - 18.12.2016 16:04
Onur Güner - 18.12.2016 16:04
Sahip olduğu grafik, oynanış ve 1. Dünya Savaşı atmosferi ile ilk çıktığı 21 Ekim 2016 tarihinden beri oyuncuları kendisine bağlayan Battlefield 1 için geliştirici firma DICE, büyük bir güncelleme geleceğini açıkladı. Şirketten yapılan resmi açıklamaya göre gelecek büyük güncelleme ile beraber oyuna Fransız ordusu eklenecek. Hatırlarsanız geçtiğimiz Ağustos ayı içerisinde Electronic Arts bir açıklama yapmış ve Battlefield 1 için Seasson Pass ile aynı olacak Premium Pass içeriğini yayınlayacağını söylemişti. Bu içerikle beraber oyuna 16 tane çok oyuncu (multiplayer) modu haritası, 20 yeni silah, askeri kimlik kolyeleri ve Battlepack adında silahlarımızı geliştirebileceğimiz dört adet genişleme paketi eklenecekti ki bu genişleme paketlerinden ilki belli oldu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Battlefield 1'in resmi Twitter hesabından yapılan bir görsel paylaşımında görüyoruz ki oyuna Fransız ordusu eklenecek. Paylaşılan görsele not olarak ise Fransızca hazır olun anlamıan gelen Soyez prêts notu düşülmüş. Görsele baktığımızda ise iki tarafta asılı Fransız bayrağını görmek mümkün. Söylenene göre Fransız ordusu oyuna 2017'nin Mart ayında eklenecek They Shall Not Pass adlı genişleme paketi altında eklenecek. Eğer siz de Premium Pass sahibi iseniz, çıkacak bu genişleme paketine hiçbir ücret ödemeden herkesten 1 hafta önce erişebileceksiniz. Ayrıca bildiğiniz gibi oyuna gelecek ikinci genişleme paketinde de Rus ordusunun ekleneceği önceden açıklanmıştı. Bakalım üçüncü ve dördüncü genişleme paketinde oyuna başka ordular eklenecek mi bekleyip göreceğiz.

yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.12.2016 16:01 (0)
Hayır maalesef premimum paketin varsa ücretsiz genelde kimsede premimum oyunu yok bildiğim kadarıyla
MK Okuru, 19.12.2016 15:37 (0)
fransız askeri ve rus askeri olarak oynadığımız bir senaryo görevi de gelse
tam olurdu ama neyse...
Seviye: 1
furkanyasir, 18.12.2016 18:43 (0)
Bunca güncelleme gerçekten ücretsiz mi olacak? Eğer olursa son kuruşuna kadar helal olsun ödediğim para..

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.