Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'e şifreli sunucular geliyor

Eksikliği hissediliyordu

Furkan Sakoğlu - 06.01.2017 15:08
Furkan Sakoğlu - 06.01.2017 15:08
Serideki tüm oyunları ile savaş oyunu denildi mi akla ilk gelen yapımlardan biri olan Battlefield, DICE'ın almış olduğu cesur karar ile bizleri oyun dünyasında çok nadir gördüğümüz bir döneme, 1. Dünya Savaşına götürmüştü. Grafikleri, oynanışı, müzikleri ve dönemin savaş atmosferini muhteşem bir şekilde yansıtması ile geçtiğimiz yılın en başarılı yapımlarından biri olmayı başaran Battlefield 1'den bugün yeni bir haber geldi.Jakey401 isimli Twitter kullanıcısının oyunun yapımcılarından Ali Hassoon'a yönelttiği, Ali Hassoon, Üzerindeyiz. Son hale gelmesine çok az kaldı. Ancak yayımlamadan önce test etmemiz gerekiyor cevabını vererek şifreli özel sunucların çok yakında Battlefield 1'deki yerini alacağını belirtti. Bu sayede Clan arkadaşlarınızla kendi sunucunuza yabancıları almadan Battlefield 1 keyifini yaşayabileceksiniz.

yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
Narutolga, 06.01.2017 15:35 (0)
akey401 isimli Twitter kullanıcısının oyunun yapımcılarından Ali Hassoon'a yönelttiği, Ali Hassoon, Üzerindeyiz. Son hale gelmesine çok az kaldı. Ancak yayımlamadan önce test etmemiz gerekiyor cevabını vererek şifreli özel sunucların çok yakında Battlefield 1'deki yerini alacağını belirtti.

Ek olarak, ali hasson'ın konu ile alakasız bir şekilde "işten çıkarken adama ingilizce saz günü yağ" demesi kafaları fena halde karıştırdı.
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 06.01.2017 20:17 (0)
Böyle şeyleri bile artık sonraya bırakıyorlar iyi ki oyun güzel

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.