Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in Elite Classes sistemi ile ilgili detaylar

Battlefront'un kahraman sistemi Battlefield 1'e geliyor

Ersin Kılıç - 16.08.2016 11:07
Ersin Kılıç - 16.08.2016 11:07
Star Wars Battlefront'un en önemli özelliklerinden birisi de oyunda yer alan özel karakter sistemiydi. Yani Darth Vader, Luke, Palpatine ve Han Solo gibi seri ile özdeşleşen birçok karakteri oyunda yöneterek savaşın seyrini değiştirmeye çalışıyorduk. İşte buna bezner bir sistem Battlefield 1'de de yer alacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

The Elite Classes adı verilen bu sistemde şimdilik açıklanan üç farklı karakter bulunuyor. Henüz farkına varmamış olsakta bu özel karakterler daha önce yayınlanan video ve ekran görüntülerinde sık sık karşımıza çıkmıştı. Flame Trooper, Sentry ve Tank Hunterisimli bu özel sınıflar ile savaşın gidişatı da büyük ölçüde değişeceğe benziyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Flame Trooper: Bu sınıf oyunun çoğu videosunda karşımıza çıkan bir karakter. Ateşe dayanıklı giysisi ve elindeki devasa Flamethrower silahı ile savaş alanını ısıtacak. Yüzündeki gas maskesi sayesinde görüş alanı biraz düşük ve yavaş bir karakter olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.The Sentry: İlk defa dün yayınlanan Gamescom videosunda karşımıza çıkmıştı. Üzeri tamamen zırh ile kaplı olan ve elinde koca bir makineli taşıyan bu karakter alacağı hasarlara karşı doğal olarak oldukça dayanıklı. Zaten Gamescom videosunda bir Sniper atışından bile rahatlıkla kurtulduğunu görüyoruz. Suratında gaz maskesi olmadığından görüş alanı daha net ama daha çok yakın saldırılarda etkili olacağa benziyor. Muhtemelen elindeki makinalı özellikle uzaktaki hedefler için odaklanmayı engelleyecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Tank Hunter: Adından da anlaşılacağı gibi daha çok zırh delme odaklı bir karakter olacak. Kullandığı dünyanın ilk anti tank tüfeği Mauser 1918 Tankgewehr ile hem rakiplerin hem de tankların azılı düşmanı olan bu karakter savaş alanının en kilit rollerinden birini oynayacağa benziyor. özellikle tankların belli bölgelerini nişan alarak onları etkisiz hale getirebilecek olan bu sınıfın tek bir atış ile tank üzerindeki sabit silahları diskalifiye edebileceği belirtilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Son olarak dün akşam yayınlanan ve heyecanımızı arttırıp, umutlarımızı yeşerten oynanış videosunu bir kez daha paylaşalım;Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 5
warehouseman, 16.08.2016 17:58 (0)
Ben bu işi sevmedim,herkes eşit olmalı oyunda.Yemişim herosunu,çok saçma bi fikir.
MK Okuru, 16.08.2016 17:09 (0)
tamamda afrika cephesinde herkes almanmıydı ilk trailerde türk sandıklarımız aslında başörtülü almanlarmış
MK Okuru, 16.08.2016 14:35 (0)
atmosfer 1.dünya savaşı silahlar abartı olmuş ama tadından yenmez bu oyunun tabi pc açarsa :D
Seviye: 1
furkanyasir, 16.08.2016 14:18 (0)
Oyun inanılmaz görünüyor ve adamlar yazmış 'IN-GAME FOOTAGE' diye.
Oyunun online tarafı böyle görünüyorsa campain kısmını düşünemiyorum
MK Okuru, 16.08.2016 14:03 (0)
On numara bir class sistemi eklenmiş cod gibi iyice codu yutmuşlar hatta
Seviye: 5
129912994, 16.08.2016 13:09 (0)
Sentry yayinlanan ilk trailerda da vardi ama bunlarin star wars gibi ozel karakter olacağını kimse düşünmemiştir tabi

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.