Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in Gamescom fragmanı yayınlandı!

Atlar,tanklar,kılıçlar hepsi bir arada!

Deniz Aslan - 15.08.2016 21:38
Deniz Aslan - 15.08.2016 21:20
Gamescom'a sayılı günler kalmışken Battlefield 1'den yeni haberler gelmeye devam ediyor. Oyucuların karşısına birinci dünya şavaşı temasıyla çıkacak olan Battlefield 1'in Gamescom fragmanı yayınlandı. 17- 21 Ağustos arası düzenlecek olan Gamescom'da tanıtılacak oyunlardan biri olan ve bu yılın en çok beklenenleri arasında yer alan Battlefield 1'in yeni yayınlanan fragmanı ile oyunseverleri büyülemeye devam ediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyun içi görüntülerinin yer aldığı tanıtım videosunda  göründüğü gibi aksiyonun bir dakika bile eksik olmayacağı ve  bolca koşuşturmacanın yer alacağı bir Battlefield ile karşılaşacağız. Atların, tankların, kılıçların,bombardıman uçaklarının, makinalı tüfeklerinin ortalıkta cirit attığı birinci dünya savaşının zor şartlarında hayatta kalmak için  anlaşılan büyük bir çaba göstereceğiz. Aşağıdan Gamescom için yayınlanan oyun içi tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler dilerim!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (20)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.08.2016 19:21 (0)
Harita olarak Filistin,Sina cephelerini konu almaları iyi oldu.Belki bazıları bu cephelerin hangi namağluplar!!! tarafından kaybettirildiğini araştırma gereği duyar.Hani bizim tarih ders kitaplarin da 5 satır anlatıldığı için...
MK Okuru, 16.08.2016 10:57 (0)
umarım story modu nfs2015 gibi internet bağlantı şartı gerektirmez.
MK Okuru, 16.08.2016 11:41 (0)
Efsane geri dönüyor.Bu sefer çok daha farklı.Gerçek bir savaş deneyimi yaşamak için BATTLEFİELD'ı oynamak gerekir

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.