Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in PC'deki "downgrade"ini düzeltme yolu

Bi denemekte fayda var

Furkan Sakoğlu - 24.11.2016 10:28
Furkan Sakoğlu - 24.11.2016 10:28
DICE'ın büyük cesareti sayesinde bizleri 1. Dünya Savaşına götüren, hem grafikleri, hem oynanışı, hem de atmosferi ile yılın en iyi FPS oyunu olma konusunda bir hayli iddialı olan Battlefield 1, oyunculardan gelen tepkilere bakıldığında, geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile PC platformunda "downgrade" yemişti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Özellikle tessellation özelliğinde ciddi düşüş gözlemlenen yeni güncelleme, ayrıca gölge detayları, HBAO+ özelliği ve gölgelerin çizim uzaklığında da düşüşe neden olmuş gibi gözüküyor. Güncelleme öncesine göre performans konusunda PC'lerimizi çok daha az zorlayan Battlefield 1, bu performans artışını da bu düşüşe borçlu olabilir. Bugün ise PC platformunda düşürülen grafikleri, tam olarak olmasa da, eski haline daha çok yaklaştırmanın yolu paylaşıldı. Grafikleri güncelleme öncesi hale biraz daha yaklaştırmak için aşağıdaki işlemi yapabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

- Belgelerim / Battlefield 1 / Settings klasörüne girin.
- PROFSAVE ve PROFSAVE_backup dosyası hariç tüm dosyaları silin.
- Oyunu açın
- Grafikleri Ultra'ya yada eski ayarlarınız ne ise ona döndürün.

yorumlar (15)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 25.11.2016 02:09 (0)
MK Okuru, 25.11.2016 10:20 (0)
sen git oyunları pc için geliştiriyoruz konsollar için optimize ediyoruz de pc kullanıcılarını rahatlat sonra olmadık bi anda Downgrade şaka gibi :)
MK Okuru, 25.11.2016 02:28 (0)
Milletimiz artık öğrendi ama veletler hala devam ediyorlar...

Bilmediğiniz konu hakkında konuşmayın! Böyle bir şeydende ban yemeniz imkansıza yakındır (hatta bırak yakınlığı, direkt imkansızdır), yeseniz bile bu ayardan ötürü değildir.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.