Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in Türkçe seslendirme videosu

Bolca Türkçe seslendirmesi ve Osmanlı Devleti

Onur Güner - 19.08.2016 13:28
Onur Güner - 19.08.2016 13:28
Bütün oyun severlerin merakla ve heyecanla beklediği Battlefield 1 için Türkçe seslendirme videosu yayınlandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Özellikle ilk duyurulduğundan beri acaba Osmanlı Devleti olacak mı? Türkçe seslendirme olacak mı? Acaba Osmanlı Devleti nasıl gözükecek gibi sorular aklımızı kurcalıyordu. DICE, önce fragmanlar paylaşarak bize oyunda Osmanlı Devleti ve Türkçe seslendirmelerin olacağının sinyallerini vermişti. Ardından GamesCom 2016'ya özel oynanış videosu yayınlamış ve bu oynanış videosunda İngilizlerle Osmanlı Devletinin karşı karşıya geldiğini ve bolca Türkçe seslendirmenin olduğunu görmüştük. Böylelikle aklımızı kurcalayan sorulara da cevap bulmuş olduk. Ancak bu bize yeter mi? Tabii ki hayır.. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bazı Türk oyun severler ise şuana kadar yayınlanmış Battlefield 1 videolarında gözüken Osmanlı askerlerini ve Türkçe seslendirmeleri birleştirmiş ve ortaya güzel bir eser çıkarmışlar. Bu eserle birlikte oyun içi Türkçe seslendirmelerin nasıl olacağını da detaylı şekilde öğrenmiş oluyoruz. Özellikle düşman askeri gören veya sancağın düştüğünü gören Osmanlı askerleri oldukça heyecanlı şekilde haber veriyorlar. Ama asıl hoşumuza giden ise, bazı seslendirmelerin biz Türklere ait olması. Mesela; Dayı, namusuz, şerefsiz vs. gibi.. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Türk oyuncuları tarafından oluşturulan ve Türkçe seslendirmelerin duyulduğu o video;Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (119)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
altis, 20.08.2016 02:19 (-4)
MK Okuru, 26.08.2016 16:28 (0)
Arkadaşlar Oyunun Multiplayer Görüntüsü Olduğu İçin Osmanlı'nın Kaybetmesi Gayet Normal Burada Önemli Olan Story Mode Kısmında Savaşların Sonuçlarıdır Lütfen Saçma Sapan Triplere Girmeyiniz
MK Okuru, 26.08.2016 16:26 (0)
Oyun Multiplayer Olduğu İçin Osmanlı'nın Savaş Kaybetmesi Gayet Normal Önemli Olan Story Mode Kısmındaki Şavaşların Gerçeğe Yansıtılıp Yansıtılmayacağıdır Arkadaşlar Lütfen Saçma Sapan Triplere Girmeyiniz
Seviye: 1
ERDOGAN329, 23.08.2016 20:51 (0)
Bundan sonra bu firmanın hiç bir oyunu almam hiç bir zaman savaş kaybetmedimiz tarihimizde olmayan bir kurgu ile ergenleri kandırmak
Seviye: 1
ERDOGAN329, 23.08.2016 20:55 (0)
Niye amarika ve İngiltere arasında geçmedi bu oyun almayın oyunu aldırmayın
MK Okuru, 22.08.2016 15:08 (+1)
BU REZİL OYUNU ALMAYIN ALDIRMAYIN ERGENUS ÇOCUKLAR. HADİ BUDA SİZE KAPAK OLSUN :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.