Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in açık beta detayları belli oldu

Beta ne zaman?

Osman Onur Güner - 16.08.2016 12:06
Osman Onur Güner - 16.08.2016 12:05
DICE tarafından bugün yapılan açıklamaya göre Battlefield 1'in betası belli oldu. Beta süresi uzmanların tahminlerine göre GamesCom 2016'dan sonra olacağı yönündeydi ve bu tahminler doğru çıktı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

DICE tarafından yapılan açıklamada betanın resmi olarak 31 Ağustos 2016 tarihinde başlayacağı onaylandı. Ayrıca beta hakkında bilgi veren DICE, oyuncuların bu betadan oldukça keyif alacaklarının da altını çizdi. Beta içerisinde iki tane oyun seçeneği olacak. Rush ve Conquest seçeneklerini oynayabileceğimiz betada Sinai Desert isimli tek harita olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.GamesCom 2016 için özel yayınlanan fragmanda gördüğümüz zırhlı trenin de yer alacağı betada, bazı silahları kullanma şansımız olacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

PS4, Xbox One ve PC platformları için açılacak beta testi oyuncuları heyecanlandırmış durumda. Özellikle oyunun nimetlerinin sınırlı olacağını bilseler bile oyuncuların beta süreci için beklentisi bir hayli fazla. Ayrıca aksiyonun ve adrenalinin tavan yapacağı düşünülen beta sürecini daha erken denemek istiyorsanız Insider üyesi olmanız gerekiyor.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.08.2016 18:29 (0)
MK Okuru, 16.08.2016 15:26 (0)
Battlefield insider sadece erken oynamak adına gerekli açık beta olacak lütfen düzgün çevirin okuduğunuz sitelerden editör sizsiniz biz değil...

----------------------------------

Uyarınız için teşekkürler, gerekli düzenlemeyi yaptık.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.