Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in beş hikaye görevinin içeriği şimdiden belli oldu

Bu sefer hikaye modu da mı güzel olacak ne?

Hürcan Köse - 28.09.2016 17:41
Hürcan Köse - 28.09.2016 17:41
Battlefield 1 için dün akşam gelen hikaye fragmanı hem bizden, hem de sizlerden güzel yorumlar aldı. DICE'ın belki de uzun zaman sonra, Bad Company'den beri ilk kez düzgün bir hikayeye oturtmuş olabileceği bir Battlefield ile karşı karşıyayız gibi görünüyor. Ancak elbette oyun çıkana kadar kesin bir şey söylememekte fayda var.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Dün akşamdan beri bilgi akışını kesmeyen DICE, oyunda bulunacak beş hikaye görevinin içeriğini şimdiden biz oyunculara sundu. Elbette bu oyunda sadece beş görevin bulunacağı anlamına gelmiyor. Oyunun EA Access'e özel olan deneme sürümünde bile burada görülmeyen bir bölüm olduğu söyleniyor. Bu kez gerçekten uzun ve doyurucu bir hikaye modu ile karşılaşabiliriz. İşte yayınlanan hikaye görevlerinin içerikleri:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

- Yüksek Mevkilerdeki Arkadaşlar (Friends in High Places)Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İtilaf devletleri havada gerçekleşen savaşı kaybetmektedir. Britanya, Alman hava subayları ile baş etme konusunda zorluklar yaşamaktadır ve bir pilotun ortalama yaşam süresi 17 günü geçememektedir. Bu umutsuz koşullarla yüzleşmeli ve Batı cephesi için yapılan savaşta yürekli bir şekilde savaşmalısınız. Yoğun it dalaşları, beklenmedik karşılaşmalar ve bir arkadaşlık hikayesi sizi bekliyor.

 - Hiçbir Şey Yazılı Değil (Nothing is Written)
Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Orta Doğu çöllerinde, Arap kabileleri Osmanlı İmparatorluğu'nun baskılarına karşı ayaklanmaktadır. İmparatorluğun yıkıcı ateş gücü elinde tüfek, at üstünde ilerleyen isyancılara karşı gelmektedir. Dillere destan Arabistanlı Lawrence ile çalışan bir Bedevi savaşçısı olarak teknolojik üstünlüğe sahip olan düşmanı alt etmenin bir yolunu bulup ölümcül bir makineli silahı yok etmeniz gerekiyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

- Kan ve Çamurun İçinden (Through Blood and Mud)Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

1918 Sonbahar'ında, İngiliz güçleri Cambrai, Fransa'ya karşı gerçekleştirilecek olan bir saldırıya hazırlanmaktadır. İtilaf Komutası, tank desteği ile cepheyi yarıp geçmenin mümkün olacağını düşünmektedir. Ancak Mark V tankının büyük bir kusuru vardır: düzgün çalışmaması. Beraber çalışmayı öğrenirken düşman hattından geçmeye çalışan işlevsiz bir tank mürettebatında yerinizi alın.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

- Avanti SavoiaBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İtalya ve Avusturya-Macaristan İmparatorluğu Alpler'de çıkmaza saplanmıştır. Karlarla kaplı dağlarla karşı karşıya gelince her iki taraf da düşmanı alt etmenin bir yolunu bulamamaktadır. Bu sırada İtalyan dağcı alayı Arditi alışılmışın dışında bir saldırı hazırlamaktadır. Arditi zırhınızı kuşanın ve İtalyan ve Avusturyalı güçler stratejik cephe için savaşırken dağdaki görevinizi yerine getirmeye çalışın. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

- Haberci (The Runner)Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İngiliz İmparatorluğu, Osmanlı topraklarını fethetmek adına gerçekleştireceği emsalsiz bir deniz saldırısı düzenlemek ve sonucunda yeni bir cephe açmayı istemektedir. Gemiler Gelibolu Çıkarması (Birinci Dünya Savaşı'nın dönüm noktası) için toplanmıştır ve yarım milyon kadar asker taşımaktadır. Bir Anzak habercisi olarak bir sahil çıkarmasına ve destansı bombardımanlara şahit olacak, bu sırada cephenin öbür tarafına hayati mesajları iletmeye çalışacaksınız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Battlefield 1, 21 Ekim'de PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için satışa sunulacak.

yorumlar (79)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.10.2016 16:54 (0)
amerikanları öldürürken onlar bişey demiyodu siz nie diyonuz anlamıyorum
MK Okuru, 06.10.2016 19:44 (0)
Şu oyunu saçma sapan muhabbetlerle inanılmaz bir hale sokmaya çalışan kitle söz konusu ve bu kan dondurucu... Sen yıllardır Rus, Alman, Amerikan vs. öldürürken güzel ama bir oyunda Türk öldürülce mi sorun oluyor? Çok ilginç ve milliyetçilikten bile uzak, gereksiz düşünceler ve mantık arayışları...
MK Okuru, 04.10.2016 13:35 (0)
2. dünya savaşı oyunlarında hep müttefik askerleri kontrol etmemizi anlarım çünkü o savaşta almanların taraf daha haksızdı ama 1. dünya savaşı oyununda niye sadece itilaf devletlerinin askerlerini oynuyoruz ki? o savaşta iki blogun da birbirlerine karşı haklılık konusunda bir üstünlüğü yok.
MK Okuru, 05.10.2016 23:36 (0)
Seviye: 2
ozan86, 05.10.2016 12:58 (0)
Altı üstü oyun düz mantığına sahip olan arkadaşlar. Gerçekten garipsiniz. Biraz geniş pencereden bakın. Herkesin değerleri hayata bakış açısı sizin gibi değil. Almanlar'ı öldürürken birşey olmuyordu ama diyorsunuz bir de. Herhalde adam neden Almanlar'ın öldürülmesinden rahatsız olsun :))

Bu sadece oyun demek at gözlüğü ile bakmaktır. O zaman Çanakkale görevinde Atatürk'u de vuralım oyun ya bu ne olacak mı diyelim :)
MK Okuru, 05.10.2016 10:02 (0)
Doğu dan her gün şehit geliyor tık yok..oyun da osmanlı askeri ölüyor diye bin bir yaygara..tam palavrasınız.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.