Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in dosyalarında yeni silahlar bulundu

Bir oyuncu için gizli dosya denen bir şey yoktur

Mehmet Atilla Turan - 19.09.2016 14:54
Mehmet Atilla Turan - 19.09.2016 14:54
Çıkışına bir ay kala hayranları tarafından merakla beklenen Battlefield 1, birkaç hafta önce açık betadaydı ve oyunculara çıkacak yapımın nasıl olacağını gösteriyordu. DICE, oyunculardan aldığı geri dönüşümden bir hayli memnun. Bazı meraklı oyuncular, açık betayla birlikte gelen dosyaları karıştırmış ve yeni gelecek olan silahlar ile aletleri bulmuş. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Youtube kullanıcısı Westie, yeni videosunda Battlefield 1'de bulunan sınıf türlerine gelecek silahları ve aygıtları açıklıyor. Bunların arasında el bombasından, tank mayınlarına ve  anti-tank bombalarına kadar farklı türde bir sürü silah ve aygıt bulabilmek mümkün. Her ne kadar konu 1. Dünya Savaşı olsa da, DICE ekibinin, yeterince araştırma yapıp o zamanlarda kullanılan silahları bir yerde toplayıp, bize güzel bir şekilde sunacağını umuyoruz. Yani 1. Dünya Savaşı diye kullanılabilecek gereçlerin az olmasını da beklememek gerekiyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Battlefield 1, 21 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.09.2016 15:16 (0)
m60,g3,keles, gauss rifle filan da eklesinler. 1. dünya savasında basarısız kabul edilen envayi cesit silah var. madem tarihi değil oyun

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.