Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in en iyi tank atışı nasıl olur?

Yok daha neler

Onur Güner - 13.11.2016 17:12
Onur Güner - 13.11.2016 17:11
İlk çıktığı 21 Ekim 2016 Cuma gününden itibaren oyuncular tarafından sevilerek oynanan Battlefield 1, bildiğiniz gibi hem grafikleri hem oynanışı ile hem de yarattığı savaş atmosferi ile gönüllerde taht kurmuştu. Diğer Battlefield serisi oyunlarından çok daha iyi olmasına rağmen bazı şeyler asla değişmiyor. Özellikle Battlefield 4'de gördüğümüz tanklarlı havaya zıplatma veya tanklarla uçak düşürme gibi çılgın hareketleri bu sefer de Battlefield 1'de de görmeye başladık. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Paylaşılan bir videoya göre oyunun çok oyunculu (multiplayer) modunu oynayan birisi, yaptığı tank atışı ile onlarca metre ileriden geçen düşman uçağını vurarak düşürüyor. Belki biraz şans olsa da atışın böylesi güzel olması gerçekten oyunun şu ana kadar yapılmış en iyi tank atışı olarak kabul etmemizi sağlıyor. Ancak bu güzel atışın dışında ise oyuncuları başka bir ayrıntı güldürüyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Zira videonun ilk başında tankı kullanan kişi yani videoyu çeken oyuncu, tankla bir atı eziyor ama ata hiçbir şey olmuyor. Bu da oyunun ilginç bir hatası (bugu) olarak videoyu izleyenleri güldürüyor. Ancak bu kadar ufak hatalar da olsun değil mi?

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.11.2016 23:00 (-2)
Tam 2 kez düşürdüm tank ile uçak kanıtım yok çünkü videoya alacak zamanım olmadı.bunlar yapılabilecek şeyler
MK Okuru, 14.11.2016 13:13 (0)
kuş taşa çarpmış resmen. gerçek hayatta uçaklar tank katilidir aslında. henüz oynamak nasip olmadı ama hakikaten güzel oyun gibi.
Seviye: 0
levis, 14.11.2016 12:08 (-1)
Ne olmuş ki. Ben zamanında Battlefield 1942 de tank ile uçak düşürüyordum.
MK Okuru, 13.11.2016 18:21 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.