Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in hikaye fragmanı yayınlandı

Hem de Türkçe altyazılı!

Hürcan Köse - 27.09.2016 20:53
Hürcan Köse - 27.09.2016 20:53
Önümüzdeki ay içerisinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarına çıkacak olan Battlefield 1'in hikaye fragmanı sonunda yayınlandı. Aslında oyuncuların büyük bir kısmı Battlefield oyunlarını genellikle çoklu oyuncu modu için alıyor olsa da DICE yine de oyuna bir hikaye modu koymayı ihmal etmiyor. Her ne kadar bu modun çoklu oyuncu için bir hazırlık evresi olduğunu düşünsek de bazen çok görkemli sahneler yaşattığı su götürmez bir gerçek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan fragman da gerçekten görkemli görünüyor. Genellikle akranı olan Call of Duty hikaye fragmanları konusunda çok daha özverili davranır ancak bu kez Battlefield da pek geri kalmamış. Şahsen fragmanı çok beğendim. Eğer oyunda da bu tür sahnelere bol bol rastlayacaksak, uzun zamandır ilk kez bir Battlefield'ın hikaye modu gerçekten büyük övgüler alabilir. En iyisi kendiniz izleyin ve karar verin. Battlefield 1, 21 Ekim 2016'da Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için satışa sunulacak. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (48)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 4
durates, 28.09.2016 15:22 (+1)
Onlara laf edeceğimize biz rekabeti, savaşı kazanalım, biz üretelim, bizim sözümüz geçsin. Haydi başlıyoruz....
Seviye: 0
sefacndmr, 02.10.2016 03:35 (0)
Lawrence? Ciddi olamazlar ya. 1. Dünya savaşını konu alacak dediklerin de aklıma gelmişti bunlar hep. Senaryo modunda Osmanlıya karşı cephe almak felan...
Seviye: 2
Tripliex, 30.09.2016 15:37 (0)
iyi çocuk lawrence mi? Ahaahhahahahah... Senaryoyu umursamıyorum zaten sırf online için oynarım BF'yi.. Senaryo'da bizi kötüleyecekleri bir GERÇEK... Lawrence.. good boy seni! :fddksgfjg
MK Okuru, 28.09.2016 02:41 (0)
tarih kazananın dilinden konuşur demişler ( bu arada casus lawrence ne ara iyi adam oldu, sayesinde arap dünyası bu halde şimdi )
MK Okuru, 29.09.2016 21:43 (0)
terakki kelimesini bu gün biz kullanmazken oyun fragmanında karşımıza çıkıyor.
Seviye: 0
Steeldeagle, 29.09.2016 13:15 (0)
Osmanlı Devleti kendi topraklarında yaşayan arap halkına nedensizce zulm etdiyor ve baskı uygulayıp katletmek istiyor. Fakat iyi yürekli itilaf devletleri ve kahraman arap askerleri :D:D:D osmanlı devletini destansı bir yenilgiye uğratıyor.
MK Okuru, 29.09.2016 02:28 (0)
Battlefield hikaye de iyi değildir fragman da anlaşılacağı üzerine sağlam senaryo yok. lawrence bildiğin kahraman olmuş bunu gözümüze sokuyorlar oyun bizlerin ilgisini çekmek için Türkçe olmasıda ayrı tesadüf diyelim.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.