Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in hikaye modundan kısa bir video daha geldi

Alplere doğru uzanıyoruz

Ersin Kılıç - 11.10.2016 15:35
Ersin Kılıç - 11.10.2016 15:34
Battlefield 1 için oyunun resmi twitter kanalı üzerinden kısa videolar gelmeye devam ediyor. Yayınlanan yeni videoda ise daha önce görmediğimiz Avanti Savoia görevine ait görüntülere yer verilmiş. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Videoya baktığımızda oyunun multiplayer modunda da özel sınıf olarak karşımıza çıkacak Arditi zırhını görüyoruz. Videoda ayrıca alev silahları ve ağır makineli silahlar da dikkat çekiyor. muhtemelen bu görev boyunca her iki silahı da sık sık kullanmamız gerekecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Avanti Savoia isimli bölümün daha önce yayınlanan açıklaması şu şekildeydi;  İtalya ve Avusturya-Macaristan İmparatorluğu Alpler'de çıkmaza saplanmıştır. Karlarla kaplı dağlarla karşı karşıya gelince her iki taraf da düşmanı alt etmenin bir yolunu bulamamaktadır. Bu sırada İtalyan dağcı alayı Arditi alışılmışın dışında bir saldırı hazırlamaktadır. Arditi zırhınızı kuşanın ve İtalyan ve Avusturyalı güçler stratejik cephe için savaşırken dağdaki görevinizi yerine getirmeye çalışın.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.