Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in multiplayer modu ne zaman gösterilecek?

EA Games tarih verdi

Ersin Kılıç - 01.06.2016 14:06
Ersin Kılıç - 01.06.2016 14:06
Duyuru videosu ile oyun severleri bir hayli gaza getiren ve geçtiği dönem itibari ile de büyük beğeni kazanan Battlefield 1'in çoklu oyuncu modları tabi ki asıl merak edilen nokta. Peki ama oyunun büyük vaatler edilen bu modu ne zaman gösterilecek?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

EA Games bugün yaptığı açıklama ile daha önce tahmin edildiği gibi EA Play etkinliğinde Battlefield 1'in çoklu oyuncu modlarının ilk defa görücüye çıkacağını açıkladı. Üstelik bu sade bir video ile yapılmayacak. Firma ünlü yayıncıları bir araya getirerek 64 kişilik bir çoklu oyuncu modu gösterimi sunacağını açıkladı. Bu gösteri maçı tabi ki aynı anda internet üzerinden de yayınlanacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

12 Haziran'da gerçekleşecek olan EA etkinliğindeki bu mücadele Türkiye saati ile 23:00 civarı yayınlanacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.06.2016 16:38 (0)
Battlefields 1 multiplayer botlarla oynama olursa super olur sahsen ben 2006 da battlefileds vietnam cok begenmistim arkadaslarla oynayinca ayri super bir hava oluyordu
MK Okuru, 01.06.2016 20:20 (0)
Seviye: 1
SakinCoo, 01.06.2016 16:36 (0)
Yayın patlayacaktır umarım :D Bende izleyeceğim büyük ihtimal

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.