Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in silah seslerinden şarkı yaptılar

Şaşırdık mı? Tabii ki hayır

Onur Güner - 10.09.2016 11:05
Onur Güner - 10.09.2016 11:05
Normalde Battlefield denilince çılgınlık olarak akla direkt tankla uçmak, uçaktan atlayıp dürbünle adam vurmak vs. gibi çılgınlıklar gelebilir. Ancak bu sefer ki çılgınlık gerçekten eğlenceli. Herkesin artık çıkmasını beklerken sabır taşına döndüğü ve geçtiğimiz günlerde açık betasını tamamlayan Battlefield 1 için bir Youtube kullanıcısı, ilginç bir video yaptı. Oyun içerisinde bulunan silahlardan güzel bir ritim elde eden GameNut321 adlı kişi, güzel bir remix elde etmiş. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

En son benzerlerini Counter-Strike: Global Offensive ve Battlefield 4 de gördüğümüz bu olay herhalde bazı kişileri gerçekten mutlu ediyor ki yapılıyor. Oyunda var olan bütün silahlara sahip olmasa da GameNut321, sahip olduğu silahların ateşleme, topun patlama ve silahları düzeltme seslerini gerçekten çok uyumlu bir hale getirmiş ve ortaya böyle bir eser çıkarmış. Zira böyle güzel ve isteyerek yapılan çalışmalar sonucunda gerçekten rahatlatıcı müzikler elde edilebiliyor. Bu videoda da elde edilen müziği şayet sakin dinlerseniz siz de rahatlayabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan; oyun 21 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.