Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in tema müziği belli oldu

Oyuna yakışır bir müzik olmuş

Onur Güner - 26.08.2016 17:38
Onur Güner - 26.08.2016 17:38

Artık ha çıktı ha çıkacak dediğimiz Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 1'in çıkış tarihine çok az kaldı. Hal böyle olunca da oyun ile alakalı haberler veya sızmalar ardı ardına geliyor. Bu haberlerin en sonuncusu ise Battlefield 1 oyununun tema müziği ile alakalı. Oyunun tema müziği ise yeni arayüz güncellemesinde ortaya çıktı. Hatırlayacağınız üzere, geçen haberimizde size Battlefield 4'ün yeni arayüzü geldiğini ve bu arayüzün Battlefield 1'i de kapsayacağını söylemiştik. Üst tarafta bulunan sekmeler arasından Battlefield 1'i seçer ve sekmeye girer isek, bizleri oyunun tema müziği karşılıyor.

Müziğin gerçek anlamda oyunun temasını yansıttığını söyleyebilirim. Ayrıca müziğin, Battlefield 1942'nin müziğine de oldukça benzediği çok rahat şekilde anlaşılıyor. Zaten yayınlanan oynanış videoları ve fragmanları ile oyuncuları mest eden oyun, bizleri ise Osmanlı Devletinin var olmasıyla ayrı sevindirmişti. Bir de olaya böylesi güzel bir müzik eklenince, oynama da yanında yat durumuna geldik. Yalnız EA veya DICE tarafından gelen resmi bir açıklama yok. Yani, ''Evet bu müzik, oyunun tema müziği.'' gibi bir açıklama yok ancak yeni arayüzüne eklenen müziğin başka açıklaması da olmaz herhalde?

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan; yeni arayüz haberimize ise buradan ulaşabilirsiniz.

yorumlar (25)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 26.08.2016 18:14 (0)
Bu oyun ya yan yatacak ya da efsaneler listesinde yerini alacak. Kesinlikle ortalama bir oyun olmayacak ama.
MK Okuru, 28.08.2016 21:57 (0)
Oyuna gitmeyen tek şey bence kadının sesi çok donuk olmuş keşke 40-45 yaşlarında bir erkek sesi olsa mesela bölgeyi kaybetmeye başladığımız zaman bize bağılarak git bölgeyi kurtar felan vs... şeyler dese oyuncuyu daha fazla ateşler diye düşünüyorum.
MK Okuru, 28.08.2016 12:38 (0)
Bf 1942 1943 ve star wars battlefrontu çok seven biri olarak bu müzik ve menü çok hoşuma gitti

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.