Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in yeni DLC'sinden bir yeni video daha

O nasıl bir tank!?

Furkan Sakoğlu - 22.02.2017 15:05
Furkan Sakoğlu - 22.02.2017 15:05
Electronic Arts ve DICE'ın oyun tarihinin en ünlü serilerinden biri haline getirdiği Battlefield, 2016 yılında büyük bir sürpriz yaparak bizleri oyun dünyasında pek de alışık olmadığımız bir döneme, 1. Dünya Savaşına götürmüştü. Muhteşem bir tanıtım fragmanı ile duyurulan Battlefield 1, çıkışından sonra da beklentileri karşılamayı başarmış, hem grafiksel, hem de oynanış özellikleri ile yılın oyunlarından biri olmayı başarmıştı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise Battlefield 1'e Fransız ordusu, yeni haritalar, yeni araçlar, yeni silahlar ekleyecek olan They Shall Not Pass DLC'sinden yeni bir video daha yayımlandı. Yine Battlefield 1 videoları ile ünlü Westie tarafından yayımlanan videoda, They Shall Not Pass DLC'si ile oyuna eklenecek olan yeni Behemoth tank da gözüküyor. Boyutu ile dosta güven, düşmana korku salacak gibi gözüken yeni DLC'sinin yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.