Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in yeni DLC'sinden silahlar gözüktü

Oldukça hoş gözüküyorlar

Furkan Sakoğlu - 22.02.2017 13:36
Furkan Sakoğlu - 22.02.2017 13:36
Satış rakamları ile Electronic Arts'ı hayli memnun eden ve 1. Dünya Savaşı teması ile de oyuncuları sevindiren Battlefield 1'in ilk DLC paketi They Shall Not Pass, önümüzdeki ay Battlefield 1'e eklenecek. 4 yeni haritayı oyuna ekleyecek olan They Shall Not Pass'de harita isimleri, Verdun Heights, Fort Vaux, Soissons ve Rupture olarak belirlenmiş durumda. Oyuna yeni eklenecek olan Elite Sınıf ise Trench Raider olarak açıklandı. Daha çok Melee saldırılara fokuslanacak olan yeni elite sınıf yanında birçok el bombası taşıyabilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Oyuna ayrıca iki yeni araç da ekleniyor. Araçlardan biri Char 2C Super Heavy Tank iken bu tank Behemoth görevi görecek. Eklenecek diğer araç ise yine Fransız yapımı ağır bir tank olan St. Chamond Tank. Ayrıca yeni DLC ile birlikte oyuna büyük havan topları da eklenecek. Ancak bu havan topları haritalardaki ağır makineli tüfekler veya anti tank topları gibi yerlerine sabit olacak ve taşınamayacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise Battlefield videoları ile ünlenen Westie, Battlefield 1'in yeni DLC ile oyuna eklenecek olan silahları gösteren yeni bir video yayımladı. İşte Battlefield 1'in yeni DLC'si ile gelecek yeni silahlar:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 27.02.2017 08:58 (0)
MK Okuru, 22.02.2017 15:13 (0)
Bu lanet oyunda sniper pompalı ve silah kitleri ateş etmiyor sadece bendemi var
MK Okuru, 22.02.2017 14:10 (0)
Oyuna senaryo modu eklenecek mi bu oyunu mp odaklı dlc ler mi gelecek
Seviye: 1
EmreKLC, 22.02.2017 22:08 (0)
Oyunu pre orderda kutulu aldım gel gelelim premium pass için 2 tane oyun parası neden ?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.