Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in yeni DLC'sinden yeni detaylar geldi

Harita isimleri vs belli oldu

Furkan Sakoğlu - 25.01.2017 10:22
Furkan Sakoğlu - 25.01.2017 10:22
Geçtiğimiz hafta DICE'dan gelen açıklama ile sözü verilen They Shall Not Pass DLC'sinin detayları bugün açıklandı. 4 yeni haritayı oyuna ekleyecek olan They Shall Not Pass'de harita isimleri, Verdun Heights, Fort Vaux, Soissons ve Rupture olarak belirlenmiş durumda. Oyuna yeni eklenecek olan Elite Sınıf ise Trench Raider olarak açıklandı. Daha çok Melee saldırılara fokuslanacak olan yeni elite sınıf yanında birçok el bombası taşıyabilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Oyuna ayrıca iki yeni araç da ekleniyor. Araçlardan biri Char 2C Super Heavy Tank iken bu tank Behemoth görevi görecek. Eklenecek diğer araç ise yine Fransız yapımı ağır bir tank olan St. Chamond Tank. Ayrıca yeni DLC ile birlikte oyuna büyük havan topları da eklenecek. Ancak bu havan topları haritalardaki ağır makineli tüfekler veya anti tank topları gibi yerlerine sabit olacak ve taşınamayacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca They Shall Not Pass DLC'si ile birlikte Frontlines isimli yeni bir oyun mod'u daha eklenecek. Rush ile Conquest mod'larının karışımı şeklinde olacak olan yeni mod, oldukça eğlenceli olacak gibi gözüküyor.

yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 5
warehouseman, 25.01.2017 10:51 (+1)
Oyunun tüm maplerini ezberledim,yeni haritalar yeni heyecan.Keşke her sınıfa özel bi kaç tanede silah ekleselerdi,büyük eksiklik olmuş.
MK Okuru, 26.01.2017 17:59 (0)
Bazı arkadaşlar bana kızacaktır fakat bf4 senlerce oynamama rağmen sıkılmamıştım.Bf1 alırken bu oyun çokf azla tutamıcak dedim kendime hep tereddütte kaldım , çıkmadan ow oynadığımızdan dolayımıdır bilmiyorum, 1.5 aydır bf1 yüzüne bakmadım.Sanırsam overwatch gölgesinde kaldı gibi geliyor.
MK Okuru, 25.01.2017 11:17 (-2)
son dönemde ki ea oyunlarının sadece grafikleri iyi oluyor onun dışın da içi boş içerik den yoksun bir oyun oluyor

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.