Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in yeni Türkçe argo seslendirmeleri belli oldu

Seslendirmeler düşündüğümüz kadar kötü olmayabilir

Onur Güner - 26.08.2016 22:38
Onur Güner - 26.08.2016 22:37
Özellikle GamesCom 2016'da DICE'nin tam bir görsel şölen sunduğu ve bizim de, çık artık kurban olduğum bitsin bu hasret dediğimiz Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 1'in hatırlarsanız Türkçe seslendirmelerinin videosunu haber olarak sizlerle paylaşmıştık. Ancak benim de içinde olduğum bazı kişiler tarafından bu seslendirmeler beğenilmemiş, DICE bu konuda sınıfta kaldı denilmişti. Ama bilmediğimiz şey ise, oyun içerisinde yer alan bütün seslendirmeler henüz ifşa olmamış. Zira, paylaşılan 2 tane videoya göre oyunda Türkçe argo seslendirmeler de olacak. Evet belki yine doğallık hissi vermiyor ancak biz Türklere mahsus bu kelimelerin oyunda geçmesi gerçekten çok güzel bir şey. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca söylenene göre oyun içerisindeki argo kelimeler de sadece bunlardan oluşmuyor. İnternette gezen söylentilere göre, Osmanlı Devleti askerleri, biz Türk oyuncuların gönlünü fethetmek için oldukça samimi ve bizden kelimeler söyleyecekler ve bunlar sadece argo kelimelerden oluşmayacak. Bakalım  DICE oyuna ne tür Türkçe seslendirmeler ekledi, bekleyip göreceğiz..Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan; oyun 21 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak. Ayrıca Battlefield 1 Türklçe seslendirme videosu haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

yorumlar (33)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 29.08.2016 19:12 (0)
osmanlılar küfür etmezdi çünkü çok cici insanlardı kızacakları zaman "tüh terbiyesiz seni hıııı" şeklinde tepki gösterir eğer hakarete yakın bir söz ederlerse ağızlarına biber sürüp kendilerini cezalandırırlardı işte böyle bir ecdad idi osmanlı peeeh
Seviye: 1
altis, 28.08.2016 15:52 (0)
bu rezilliğe ve kepazeliğe üstüne birde para verecek olan saftirik gençlerle birebir tanışmak isterdim doğrusu :) acaba nasıl bir şeye benziyorlar....
MK Okuru, 27.08.2016 15:33 (-1)
çok saçma.bi kere islam da küfür günah . ikincisi , onu geçtim atatürk savaşırken küfretmeyi yasaklamıştı . ve osmanlı da küfür edilmezdi . türkler küfretmez çünkü bir türk dünyaya bedeldir ve ben bu videoyu izledikten sonra kendimi küçük düşmüş hissettim, dava açıcim .
MK Okuru, 27.08.2016 15:01 (-1)
Osmanlı İmparatorluğu askerlerinin ağzı hiçbir zaman bu kadar bozuk olamaz İnşallah bu tur kufurler yer almaz bunlar sadece deneme olarak kalır...!
MK Okuru, 26.08.2016 22:57 (-2)
bunu da eleştirecek istemezükçü kemalist ergenler birazdan damlar
Seviye: 1
oXelight, 28.08.2016 15:57 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.