Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in yeni ek paketleri belli oldu: Çanakkale'ye gidiyoruz!

Sonunda beklediğimiz haber geldi

Hürcan Köse - 01.03.2017 16:14
Hürcan Köse - 01.03.2017 17:13
Aktif kullanıcı sayısı bir hayli yüksek olan Battlefield 1, Birinci Dünya Savaşı'nda geçen bir oyun olduğu için biz de haliyle ülkemiz için çok önemli olan bu savaşta ülkemizden tanıdık manzaraları görmek istemiştik. Sonunda Electronic Arts duyuruyu patlattı ve çıkacak olan ek paketlerin üçüncüsünde Çanakkale/Gelibolu'ya gideceğimizi açıkladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

They Shall Not Pass adlı ilk ek paket bizleri Verdun'da savaşmakta olan Fransız ordusunun tam kalbine götürüyor. Oyuncular önce Fort de Vaux'da kapışacak ve daha sonra Aisne Nehri'nde tankların da dahil olduğu sağlam bir savaş ile karşılaşacak. Bu ek paket içeriği ile zaten önceden karşılaşmıştık. EA sonradan çıkacak olan üç ek paketin içeriğini de direkt olarak yayınladı. Sırasıyla aşağıdaki gibidir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

In the Name of the Tsar: Rus Ordusu'nun savaşmakta olduğu cepheye adım atıp Brusilov saldırısında Hussar sürecek, Lupkow Geçidi'nin soğuk ve karlı havasını içimize çekeceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Turning Tides: Üçüncü ek pakette kara, hava ve denizde zorlu mücadelelere girip Gelibolu'daki amansız mücadeleye tanık olacak ve "Yenilmez Armada" adı verilen düşman güçlerini bir kez daha yeneceğiz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Apocalypse: Son ek pakette ise Birinci Dünya Savaşı'nın en pis sahnelerine şahit olacağız deniyor. Ancak EA bundan başka herhangi bir bilgi vermeyerek yalnızca en yoğununu en sona sakladığının işaretini verdi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Tüm ek paketler ücretli olup yalnızca çoklu oyuncu modunu zenginleştirmeye odaklıdır. Season/Premium Pass'e sahip olan kişiler ayrıca satın almak zorunda değildir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (36)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 01.03.2017 16:42 (0)
bu güncelleme paketi single için mi?single için alınırmı oyun
MK Okuru, 07.03.2017 16:51 (0)
gelmiş geçmiş en iyi online oyun.premium passimizi 1-2 ay önceden aldık bile. her kuruşuna değer.
Seviye: 1
EmreKLC, 02.03.2017 23:49 (0)
Oyun 30€ Premium Pass 50€ bize nah çanakkale expansion u veya diğerleri..
MK Okuru, 01.03.2017 21:47 (0)
Bf 3 ten beri bütün serisini oynadım ama hiç season pass yada dlc almamıştım. Bu kez Çanakkale için alacam inş

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.