Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in yeni oyun mod'undan ilk video geldi

Frontlines mod'u gözüktü

Furkan Sakoğlu - 20.02.2017 16:32
Furkan Sakoğlu - 20.02.2017 16:31
Geçtiğimiz hafta DICE'dan gelen açıklama ile sözü verilen They Shall Not Pass DLC'sinin detayları bugün açıklandı. 4 yeni haritayı oyuna ekleyecek olan They Shall Not Pass'de harita isimleri, Verdun Heights, Fort Vaux, Soissons ve Rupture olarak belirlenmiş durumda. Oyuna yeni eklenecek olan Elite Sınıf ise Trench Raider olarak açıklandı. Daha çok Melee saldırılara fokuslanacak olan yeni elite sınıf yanında birçok el bombası taşıyabilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Oyuna ayrıca iki yeni araç da ekleniyor. Araçlardan biri Char 2C Super Heavy Tank iken bu tank Behemoth görevi görecek. Eklenecek diğer araç ise yine Fransız yapımı ağır bir tank olan St. Chamond Tank. Ayrıca yeni DLC ile birlikte oyuna büyük havan topları da eklenecek. Ancak bu havan topları haritalardaki ağır makineli tüfekler veya anti tank topları gibi yerlerine sabit olacak ve taşınamayacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca They Shall Not Pass DLC'si ile birlikte Frontlines isimli yeni bir oyun mod'u daha eklenecek. Rush ile Conquest mod'larının karışımı şeklinde olacak olan Frontlines isimli yeni mod, oldukça eğlenceli olacak gibi gözüküyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Frontlines mod'undan yayımlanan yeni fragman:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.02.2017 10:02 (0)
ücret ve tam ne zaman çıkacak , sadece bf1 olanlarmı yoksa premıum pass olanlarmı indiricek ne nasıl olucak bi bilgi vereydiniz iyiydi
MK Okuru, 21.02.2017 10:53 (0)
single player i kısa olmasının dışında zerre kusuru olmayan bir oyun..
MK Okuru, 20.02.2017 23:18 (0)
aga o sabit havanları sadece dlc haritalarına eklerlerse boyları devrilir inşallah ellerinde patlar o havanlar ben oyun çıktı çıkalı o havanları istiyordum
MK Okuru, 20.02.2017 17:14 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.