Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in yeni videosu silahlara odaklanıyor

Yeni görüntüler eşliğinde

Ersin Kılıç - 05.08.2016 14:37
Ersin Kılıç - 05.08.2016 14:36
Geçtiğimiz günlerde yapılan Alpha testleri ile daha fazla bilgi sahibi olduğumuz Battlefield 1 için yeni videolar gelmeye devam ediyor. Battlefield resmi kanalı tarafından yayınlanan bu tanıtım videosunda oyunda bulunan silahlara odaklanılmış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun yapım ekibinden önemli isimlerin yorumlarına yer verilen bu oynanış videosunda oyunda bulunan hem yakın hem de uzak menzilli silahlar hakkında bilgiler verildiğini görüyoruz. Silahların seslerinin kayıt aşamasından animasyon yapısına kadar farklı bilgiler bulunuyor. Bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (48)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 05.08.2016 16:37 (0)
Bu oyunu xbox ile daha erken oynayabileceğiz.Bunun yaninda yeni arayüz,elite contreller,win10,xbox live,sessiz cihaz,scalebound,theives of sea,halo,forza,geow,
MK Okuru, 12.08.2016 16:58 (0)
Cod United Offensive ' den sonra hiçbir FPS oyununu sevmedim. Tüm Cod , BF , Crysis vb. oyunları denemişimdir. Hepsi birbirinin kötü birer kopyası-belki biraz farklı haliydi. Ne Cod ne de BF fanatizmine gerek yok...ama bu beni umutlandırdı. İyi veya kötü demek için fazla erken..bekleyip görelim.
MK Okuru, 06.08.2016 12:10 (0)
sırf bu oyun için xnone yada ps4 alırım hemde türkçe çıkıcak oyun
MK Okuru, 11.08.2016 07:29 (0)
MK Okuru, 05.08.2016 23:20 (0)
dört gözle bekliyorum..diğer tüm serilerini oynadım.çok iyi olmasa bile bu tarz savaş oyunu hastalarının seçeneği kalmasdı son senelerde..COD yok,MEDAL OF HONOR yok, CRYSIS yok,kaldık oyunsuz..İNŞALLAH ÇOK YAKINDA PC YE ÇIKAR VE İNŞALLAH BİZİ YENİ BİR EKRAN KARTI ALMAK ZORUNDA BIRAKMAZ.
MK Okuru, 06.08.2016 18:07 (0)
Oyun çok güzel lafım yok ama oynanış videolarında makineli tufeklerin aşırı oynandığını gördüm. Aşırı dengesizlik olacak gibi duruyor.aynı zamanda bu durum Birinci dünya savaşının gerçekleriyle de bağdaşmıyo

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.