Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield 1'in yeni yaması yayınlandı

İzleyici Modu ve Giant's Shadow haritası oyuna eklendi

Hürcan Köse - 14.12.2016 09:48
Hürcan Köse - 14.12.2016 09:48
DICE, Battlefield 1'in yeni güncellemesini yayınlandı ve sonunda oyuna İzleyici modunu getirdi. Buna ek olarak birçok hatayı düzelten yama ayrıca yeni harita Giant's Shadow'u da beraberinde getirdi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni İzleyici Modu sayesinde artık dilediğiniz maçı dışarıdan izleyebiliyorsunuz ve üstelik bunu da ister birincil şahıs, isterseniz de üçüncül şahıs görüş açısıyla yapabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak bir "özgür kamera" modu da bulunuyor. Bu da tahmin edebileceğiniz üzere haritadaki istediğiniz yeri izlemenizi sağlıyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Güncelleme ile gelen bir yenilik de Özel Oyun'a gelen yeni bir mod. "Standard Issue Rifle" adlı bu modda her takım sadece kendi orijinal başlangıç tüfeği ile savaşabilecek. Üstelik hiçbir tüfekte herhangi bir modifiye de bulunmayacak. Herkes eşit.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu yama ile oynanışta da irili ufaklı değişiklikler meydana geldi. Aim-assist biraz daha azaltıldı ve dengelendi. Yani oyuncuya daha çok iş düştü. Araçlarda bulunan silahların da saldırı gücü dengelendi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Artık TankGewehr silahının da araçlara daha fazla hasar vereceğini söyleyelim. Hasar oranı 120-150'den 160-180'e çıkarıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yama ayrıca oyunun performansına etki eden birçok değişikliği de beraberinde getirdi. Artık kısmen daha stabil bir Battlefield 1 deneyimine sahibiz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (17)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.12.2016 23:23 (0)
bf 4 bf hardline bf1 origin hesaplari satiyorum ilgilenen yazsin bu yorumun altina isime yaramazlar ps4 pro aldim o yuzden
Seviye: 0
Ke$h, 14.12.2016 16:23 (0)
Counter strike 1.6 gibi olmuş.Her ne kadar battlefield 1'i oynamamış olsamda, şunuda belirtmek isterim oda yöneticisi serbest kamera özelliği kapatabilmeli. / Açabilmeli. (Counter strike 1.6 oynayanlar bu durumu çok iyi anlayacaklardır.)
MK Okuru, 14.12.2016 11:13 (0)
Ya arkadaşlar bu rütbe bölümünde bug var halen düzelmemiş. Taarruz seviyemi görüntüleyemiyorum. Rütbe 10 olacak ama Askeri özelleştir bölümünde halen 0 gözüküyor ve silahları açamıyorum. Ps4'de oynuyorum. Yeni güncellemeyi kurdum ama düzelmedi. Yardımcı olabilecek var mı?
MK Okuru, 14.12.2016 10:41 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.