Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Battlefield'in TV dizisi geliyor!

Resmi duyuru geldi

Ersin Kılıç - 12.07.2016 12:15
Ersin Kılıç - 12.07.2016 12:15
Şimdiye kadar gerek beyaz perdede gerekse de televizyon ekranlarında savaş konulu birçok yapım izledik. Bunlara bir yenisi daha katılıyor. Hem de oyun severlerin yakından tanıdığı bir isim ile. Evet, Battlefield markası televizyon ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Paramount Pictures ve Anonymous Content isimli yapım şirketi yaptıkları açıklama ile Battlefield'in televizyon ekranlarına hazırlandığını duyurdu. Bu açıklamada inanılmaz bir kitlesi bulunan Battlefield serisinin iyi bir hikaye örgüsüne sahip olduğu da belirtilmiş. Yapım ile ilgili başka bir açıklama ise henüz yapılmış değil. Açıkçası hikaye kısmı tartışılır ama hayran kitlesi kesinlikle büyük bir marka. Oyundaki başarıların TV ekranına ne denli yansıyacağını bize zaman gösterecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (38)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.07.2016 13:28 (0)
Bişe söyliyebilir miyim arkadaşlar bi durun ulan ! BF1 trailerindan sonra CoD İW 2. sınıf grafiklerle fragman çaktı diye CoD niye bukadar gömülüyor. Son oyunları kötü değildi sadece eskisi gibi efsane işler çıkartamıyor ama on numara oyun yapıyor her sene. Nedir bu gömmeler oynamamışsınız belli codu
MK Okuru, 15.07.2016 20:29 (0)
Tomb raiderın filmi olaydı iyi olurdu güzel bayan şart ama angelina emekli oldu eskiden 7 8 yaşında ona aşıktım filmi çok güzel oynamıştı zaten ordan ünlü denebilir
MK Okuru, 14.07.2016 03:31 (0)
tanklar savaş uçakları gerçekçi yapılırsa patlama efekti vs yok ya olmaz diziyi kim oturup izler film olsa dahi olmaz cod da aynı şekilde her popüler oyunun bir filmi olacak mı illa ?
MK Okuru, 13.07.2016 17:07 (0)
battlefield'ı çok severim ama bu seriden hikaye çıkmaz. Multi savaşları bana göre muhteşem ama diziye dönüştürelecek hikayesi felan yok. COD'un son zamanlarını bilmem ama hikayesi süperdi ilk oyunlarında onlar yapsa sırıtmaz ama bence pek iyi olmaz BF serisinin.
MK Okuru, 12.07.2016 14:06 (0)
Yanlış anlamayın da bu adamlar hangi oyununda hikayeye kasabildiki şimdi diziye kasıyorlar . İstermiyiz isteriz ama başarılı olacağını da sanmam
MK Okuru, 13.07.2016 16:00 (0)
Battlefield'in son oyunları kesin bir konu üzerinden gitmiyordu.Ama Modern Combat gibi bir oyun üzerinden gider hikaye bence.
MK Okuru, 12.07.2016 14:21 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.