Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Bayonetta

Bayonetta PC'de ne kadar sattı?

SEGA satışlardan memnun

Furkan Sakoğlu - 20.04.2017 16:10
Furkan Sakoğlu - 20.04.2017 16:10
Geçtiğimiz hafta PC platformunun en büyük oyun platformu Steam'e çıkış yapan Bayonetta, görünüşe bakılırsa satış rakamları ile yapımcısını memnun etmeyi başarmış. SteamSpy'dan alınan verilere bakıldığında Bayonetta'nın PC platformu üzerinde tam 114.000 kişi tarafından satın alındığı gösteriliyor. Konu hakkında SEGA'ya ulaşan PCGamesN, SEGA'dan: "Bayonetta'nın PC platformunda 100.000 satışı aşması hakkında herhangi bir doğrulamamız yok, ancak Bayonetta'nın Steam üzerinde bir numaraya oturmasından ve destekten fazlasıyla memnunuz," cevabı aldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Görünüşe bakılırsa Bayonetta'nın satışlarından hayli memnun olan Sega, ileride yeni Bayonetta oyunları ile PC platformuna gelebilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.04.2017 20:10 (0)
Bayonetta 2 pc ye gelmesin zaten,saçları kısa orada çok kötü görünüyor,direk 3. oyunu yapsınlar pc ye saçlar beline kadar gelsin karakterin
MK Okuru, 20.04.2017 18:29 (0)
Bayonetta 2 yakin bir zamanda çıkar piyasaya sega memnun olduğuna gore PC grafikleri de konsollora gore ultra konsol oluyor :)
Seviye: 4
Denito, 20.04.2017 16:44 (0)
Bu hatun satar sıkıntı yok :p Şaka bir yana aldım keyif ile oynuyorum

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.