Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Batman

Ben Affleck, Batman filmi için yüreğimize su serpti

İyi olmazsa çekilmeyecek!

Ersin Kılıç - 03.01.2017 09:40
Ersin Kılıç - 03.01.2017 09:40
Ben Affleck açıkçası son zamanlarda yapmış olduğu filmler ve açıklamalar ile birlikte iyiden iyiye favori aktörlerim arasına girdi. özellikle son yıllarda iyice yükselişe geçen aktörün ismi Batman ile anılmaya başlandığında karakterin hayranları da ikiye bölünmüştü. Buna rağmen geçtiğimiz yıl çıkan ve ZXac Snyder tarafından yönetilen Batman v Superman filmine baktığımızda filmin en sağlam temellerinden birinin de Batman olduğunu görüyoruz.

Justice League filminde de ekibi toparlama rolünü üstlenecek olan Batman için bir solo film de yapılıyor bildiğiniz gibi. Ben Affleck'in hem oynayıp hem de yöneteceği film için haliyle beklentiler Snyder filmlerine göre biraz daha büyük. ben Affleck ise yaptığı açıklamalarda bu beklentilerin fazlasıyla farkında olduğunu dile getirip yüreğimize su serpmeye devam ediyor.The Guardian ile yapmış olduğu söyleşide Good Will Hunting'ten tutun (favorilerimden biridir) Batman rolüne kadar uzun bir söyleşi gerçekleştiren Affleck, filmin yapım süreciyle ilgili bazı açıklamalarda bulunmuş. Filmin şu anda senaryo aşamasında olduğunu belirten Affleck "Eğer tüm öğeler iyi olduğunu düşündüğüm şekilde bir araya gelmezse bu işi yapmayı düşünmüyorum"  açıklamasında bulunmuş.

Yani bu cümleden Affleck'in proje üzerine ne kadar titizlikle yaklaştığını anlıyoruz. Hali hazırda önünde Tim Burton ve Christopher Nolan'ın ikonikleşen Batman filmleri var ve Ben Affleck bu durumun farkında.

Ayrıca Batman karakterini oldukça benimsediğini de dile getiren Affleck oğlu Sam'in kendisini Batman sandığını ve bunun müthiş birşey olduğunu da sözlerine eklemiş. Kısacası Affleck bu rolü fazlasıyla benimsemiş ve solo filmin mükemmel olması için ince eleyip, sık dokuyor. Biz de merakla bekliyoruz..
yorumlar (39)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.01.2017 10:07 (0)
Abi nasıl bir film olabilir. Sonuçta süper kahraman. Bu adam istiyorki kült olsun. En fazla ne yapabilir ki. Örneği bile yok tarihte.
Seviye: 1
Uniquean, 03.01.2017 18:34 (+2)
Ya aslında şöyle. Christian Bale iyi süper oyuncu ama Ben Affleck'in oynadığı Batman karakteri daha bir doğru gibi geliyor bana nedense. (Oyunculuk anlamında söylemiyorum) Diğer üçleme mükemmel ona hiçbir itirazım yok ancak hep Batman bir ezik gibi geliyordu bana. Bu Batman vs Superman'de ki Batman in ruh hali ve izleyiciye yansıtılan Batman daha doğru gibiydi. yani "Batman öldürmez" mottosuna çok takılmıştı diğer üçleme. o da sanki biraz hareketi daraltmıştı senaryoda. O yüzden gelecek film eğer gelirse fena olmayabilir gibi geliyor bana. Olay bir tek Batman de bitmiyor tabi kötü adam da önemli.
MK Okuru, 03.01.2017 11:19 (0)
Batman ve Affleck ismini yan yana görünce, şu sahne aklıma geliyor. :D

https://www.youtube.com/watch?v=OCHnVjQrsRY
MK Okuru, 04.01.2017 08:55 (0)
Nolan'ın Batman filmleri, modern klasik, blockbuster vs. Gibi sıfatlarla anılabilir ve anılıyor. Ama kült dersek, her ne kadar subjektif bir kavram olsa da çerçevesinin baya dışında kullanmış oluruz. Nolan'ın Batman üçlemesi çizgi romanlardaki batmanlerden ilham alınarak ortaya çıkan bir yorum..
MK Okuru, 04.01.2017 03:38 (0)
Nolan'ın yaptığı Batman serisi gerçekten efsaneydi zaten imdb puanı da bunu gösteriyor.Ancak bu demek değildir ki asla yeni bir Batman serisi yapılmayacak ilk başta bende beğenmemiştim Ben Afleck'i ancak sonradan ısındım diyebilirim.Tek başına bir Batman filmi gerçekten başarılı olabilir.GL B.Afleck


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.