Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Batman

Ben Affleck, Batman rolünü bırakmak istiyor

Kara şövalye rolü sahipsiz mi kalacak?

Hürcan Köse - 14.02.2017 12:12
Hürcan Köse - 14.02.2017 12:12
Batman v Superman'in gişede yakaladağı başarıdan sonra DC süper kahramanlarının hem tekil, hem de çoğul bir şekilde, Justice League olarak yeni filmlerde yer alacağını öğrenmiştik. Batman rolü ile oldukça beğenilen Ben Affleck, yeni Batman filminin yönetmeni olarak ilk etapta karşımıza çıkmıştı. Ancak kendisi daha sonra filmin yönetmenliğini bırakmak istediğini açıkladı ve yeni Batman filminin yönetmenlik koltuğuna Matt Reeves oturdu.Ortaya çıkan dedikodulara göre Ben Affleck ayrıca Batman rolünü de bırakmak istiyor. Yönetmenliği bırakma haberinin de ilk etapta bir dedikodu olduğunu düşünürsek bu bir hayli olası görünüyor. Elbette şu anda Warner Bros. ile bir anlaşması olduğu için yeni filmde kendisini kesin bir şekilde görebiliriz. Ancak ondan sonra Ben Affleck'ı bir daha Batman rolünde göremememiz olası. Hatta bir yolunu bulup sözleşmesini feshedebilirse önümüzdeki Batman filminde bile olmayabilir.

Kendisinden bu konu hakkında gelecek olan kesin açıklamayı bekliyoruz. Şimdilik bu haberin bir dedikodu olduğunu hatırlatmakta fayda var.
yorumlar (61)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
_yigittotalwar_, 19.02.2017 20:39 (0)
Kardeş var ya sırf para için güzel serileri uzattıkça uzatıyorlar boku çıktı artık cidden ya , insaf ulan insaf. Tabi artık herkes kapitalizm in etkisinde kaldığından güzel yazarlar mı kaldı 1-2 kişi hariç ?
MK Okuru, 15.02.2017 00:53 (0)
Christian Bale varken sen kim boksun zaten allah aşkına ya rezil ettin güzelim karakteri... Bırak git de birşeye benzesin batman
Seviye: 2
bortozol, 17.02.2017 13:42 (0)
sonunda sevindirici bir gelişme ...

batman v superman filminde sergiledigi icler acısı performansla beni batman dan sogutan bu zebil kişinin yeni batman filminde olmama olasılıgı ic acici bir gelişme . gonul isterki chris bale yada hatta ve hatta michael keaton olsun . ya miley cyrus bu adamdan daha iyi becerirdi batman i be .

ama benim icimden gecen esas mcgonoughaughey . heceleyemiyom o adamin adini kopy paste yapmaya da üşendim . on numara artiz . tru dedektifte ayni ben idi .

ya ben aslinda diyorum ki bak aslinda bu superman yerine batmani öldürseler . cok on numara . hem superman in olmesi sacma , hemde ben aflek sayesinde sogudumuz batmandan kurtulmus oluruz .

bence böylesi daha iyi . elveda batmen . nur icinde yat .


MK Okuru, 18.02.2017 21:56 (0)
Bruce Wayne'ı gerçekten çizgi romanlarda olduğu gibi canlandıran tek aktör Ben Affleck'ti üzüldüm açıkçası böyle istemesine kesinlikle Warner'ın hatası adama ne dedilerde bıktırdılar acaba yoksa kendisi çok istiyordu rolü
MK Okuru, 18.02.2017 14:09 (0)
Herif görünüş olarak çizgi romanlardan fırlamış Bruce Wayne/Batman gibiydi.Yazık olur,giderse Warner Bros DCEU yu projesini iptal etsin.Cidden gerek yok
Seviye: 0
jediozi2, 18.02.2017 00:58 (0)
ya zaten en baştan hataydı iyi gitti fkt çok ünlü birini tutmak zor
MK Okuru, 17.02.2017 21:41 (0)
christian bale gibi bi daha gelmez zaten tamamen yakisan bir mimic yuz ve piskoloji yapisi vardi. affleck gibi 3. sinif film oyuncusunun batman gibi derin bir origin e sahip hikayede bulunmasi bile bir mucize


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.