Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Bioware'ın yeni oyunu bugün duyurulabilir!

Playstation Meeting'e dikkat

Ersin Kılıç - 07.09.2016 14:39
Ersin Kılıç - 07.09.2016 14:39
Şu sıralar harıl harıl Mass Effect Andromeda üzerinde çalışan Bioware firmasındaki önemli isimlerden enteresan açıklamalar gelmeye başladı. Bu açıklamalara baktığımızda somut bir kanıt olmasa da firmanın bu gece düzenlenecek olan playstation Meeting etkinliğinde birşeyler duyurabileceğine işaret edilmiş. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İlk açıklamayı yapan isim firmanın tasarım ve sanat bölümünün başı olan Alistar McNally'den geldi. Sony Playstation için düzenlenecek olan sunum için oldukça heyecanlı olduğunu dile getiren ve bazı sürprizler beklediğini belirten McNally, hemen akabinde Twitter profil resminin değişme vaktinin geldiğini belirterek profilinde Dragon Age çizimlerinden birine yer vermiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Firmanın deneyimli isimlerinden biri olan Mac Walters ile gelen bir soru sonrasında "ne olur ne olmaz beklemede kalın" cevabı vermiş. Mass Effect Andromeda yapımcılarından biri olan Michael Gamble ise "Oh Tanrım, yarın ayın yedisiydi değil mi?" mesajını Twitter hesabından paylaşmış. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Baştada dediğim gibi tüm bu mesajlar somut birer delil değil. Firma Mass Effect Andromeda'yı bu etkinlikte göstermekle yetinebilir ama geçtiğimiz ay sonlarına doğru yapılan bir açıklama aklımıza karpuz kabuğunu düşürüveriyor.  EA Studios patronlarından Patrick Soderlund, Bioware'in yeni bir Ip üzerinde de çalıştığını ve bu oyunun çok yakında duyurulabileceğini dile getirmişti.

yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 07.09.2016 16:24 (0)
MK Okuru, 07.09.2016 21:31 (0)
Umarım bu işin sonu Half Life 3 gibi bir döngüye girmez daha ne kadar bekleyeceğiz :((
MK Okuru, 07.09.2016 20:35 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.