Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Bağımsız Oyunlar

Birinci Şahış Duş Alma Simülasyonu: Rinse and Repeat

Babalı olandan kurtulduk, şimdi başımıza bu çıktı

Emin Çıtak - 19.09.2015 12:54
Emin Çıtak - 18.09.2015 22:29
Bağımsız yapımların bazen ipin ucunu kaçırdığı ve görüp görebileceğiniz en absürd yapımlara imza attığı bir gerçek. "Babanızla Duş Alın"  sloganlı Shower With Your Dad Simulator'ün Yeşik Işık almasının ardından beliren bir oyun bizi kahır içinde bıraktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Belli bağımsız platformlarına üye olduğum için oyunu deneme şerefi bana da bahşedildi ama elim nedense bir türlü oyuna girecek cesareti bulamadım.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Rinse and Repeat'in konusu duş almak. Oyun başlayınca bir takım adamlar (nedense hepsi aynı tip) duş alanına giriyorlar. Amacınız onlara güzel bir duş aldırmak ve bir güzel keselemek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Resmi sayfalarında oyunun pornografi tarzı olmadığını, kendilerine göre  eğlenceli bir şeyler denediklerini belirtiyorlar. Deneyin bakalım, deneyin. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ama uyaralım görüntüler belli oranda çıplaklık içeriyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (28)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
ZoDi, 22.09.2015 10:22 (0)
MK Okuru, 22.09.2015 02:57 (0)
MK Okuru, 22.09.2015 00:50 (0)
Eşcinselliği bilinç altına yerleştiriyor işte.. Illuminati bunlar
Seviye: 3
makaleLe, 20.09.2015 16:44 (-1)
içerikte dişi olsaydı büyük bir başarı elde edebilirdi ancak bu şekilde herifleri duş eden similasyonu oynamam lan. hani homofobik değilimde bu ne lan elim varmaz :D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.