Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 1

Birkaç yıl boyunca yeni Battlefield göremeyeceğiz

Yaktın bizi DICE...

Furkan Sakoğlu - 01.12.2016 13:21
Furkan Sakoğlu - 01.12.2016 13:20
Battlefield 1 ile son yıllarda gördüğümüz belkide en başarılı savaş atmosferini bizlere yaşatmayı başaran DICE ekibi, görünüşe bakılırsa Battlefield 1 desteğini uzun yıllar devam ettirecek. EA CFO'su Blake Jorgansen, bu sabah Londra'da gerçekleşen NASDAQ konferansında yaptığı açıklama ile yeni Battlefield bekleyen oyuncuları üzdü. Jorgensen Dual Shockers'a yaptığı açıklamada "Önümüzdeki birkaç yıl boyunca yeni bir Battlefield'ımız olmayacak, önümüzdeki yıl yeni bir Star Wars: Battlefront oyunumuz olacak," dedi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Battlefield 1'in muhteşem başarısını bir kenara koyarsak, oyunun 1. Dünya Savaşı teması, Battlefield 1'i Battlefield 4 veya 3 kadar hayatta tutacak mı bilmiyoruz, ancak gelecek olan DLC'ler ile, Battlefield Bad Company'e gelen Vietnam DLC'si gibi yeni bir DLC ile, 2. Dünya Savaşını tadabilirsek, işte o zaman Battlefield 1'in ömrü bir hayli uzayacaktır. Şimdilik beklemekten başka bir çaremiz gözükmüyor.

yorumlar (55)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
bortozol, 01.12.2016 20:30 (+1)
ayyyyneeeen böyle demişler idi bf4 ilk cıktıgında... sonra ne olduuuuu ?

sonra ne olduuuu ? harline cıktı .. harline kotu bi oyun mu idi ? evet ...

ondan sonra ne oldu ?


battlefront cıktı ... battlefront kötü mu idi , evet rezalet idi ...


peki bf1 ne ?

bf1 hardline , battlefront kırması amma birinci dünya savaşında gecen , oyun ici dengeleri rezalet bir oyun ...

keyif li mi ? evet keyifli , pat küt adam vuruyon ... bf4 te 3 olan kill death im , bu oyunda 5 oldu sadece piyade sınıfları ile ... kill per minute 1.5 iken , 2.3 oldu ...

pat küt pat küt gelene vurrr gidene vur ...

oyun, bu battlefield denilen oyun kolaylaştı da kolaylaştı...

tabiki , pek tabiki bazı aklı evvellere karmaşık ve komplike geliyordur ... tıpkı benim rahmetli babaanneme , gameboy verip al babaaağne , tetris oyna bak bunla dönderiyon bunla yönetiyon diyip , babaannemin ilk on saniyede game over görmesi gibi ...

ancaaak , gelin görün ki babaannem , türkiyenin ilk fizik profesorlerinden bir tanesi idi , ve etrafımda tanıdıgım ben akıllıyımdır be diyen adamlardan ve bayanlardan misli daha zeki , daha akıllı ve daha mütevazi idi ...


işte, burada egolarımız, " biz codcuyuz" yok " biz " bf ciyiz " yok biz " destily ciiz " diyenler yüzünden oyunlar şu an bu halde ....


sıyrılın artık bu işe yaramaz , beş para etmez egolarınızdan ve , lütfen biraz dogruları , dengeleri , ve adaleti görün ..

hala daha , cod alıp üstüne bir de supply drop alıyorsan ,

hala daha bf alıp üstüne bir de season pass alıyorsan ,

hala daha destiny oynayıp , ben mmo oynadım diyorsan ,


de get be kardeşim... inşallah senin gibiler bir daha oyun yüzü görmesin.....

bu kadar ...

dagılın şimdi....
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 01.12.2016 14:05 (0)
Fazlasıyla para kazandılar zaten en az 2 yıl yapmasınlar zaten böyle oyunlar 1 2 senede yapılacak oyunlar değil
MK Okuru, 07.12.2016 15:21 (0)
birkaç ay demek istediler herhalde.Hiçbir zaman CoD deki aksiyonun atmosferini ve single player ının tadını veremeyecekler..MW 3 ten sonra onlarda bozdu gerçi.
Bazı arkadaşlar her sayfaya aynı şeyleri yazıyor..Siz fps oynamaya bf2 ile başladınız biz doom 2 ile başladık 1993 yılında.Rütbenizi bilin.
MK Okuru, 06.12.2016 21:35 (0)
daha bf3 oynayan milyonlarca insan var iken çıkmaması normal, bf1 zaten bf3 gibi 4 yıla yakın götürecek gibi gözüküyor :)
Seviye: 5
ultrAslan, 01.12.2016 17:24 (-1)
Açıkçası, bana göre Call of Duty'nin çoklu oyuncu kısmı daha güzel. Daha seri, daha akıcı, daha heyecanlı geliyor bana. Battlefield ise bana hep daha karmaşık, daha komplike, daha yavaş ve daha simülasyon geliyor. Ha son çıkan Call of Duty oyunları saçma sapan bir hal aldı o konuda hak veriyorum. Mesela havada uçmalar, gerçekte olmayan silahlar, abuk sabuk haritalar... Evet bu konuda gerilediği açıktır. Ama ben bir fps oyunundan heyecan, adrenalin, hız, daha az karmaşık olmasını beklerim. Neticede bu bir oyun yani. Biraz kendine çekebilmeli. Bu bağlamda Call of Duty Ghost'tan sonrası hariç ben hep COD'u hem hikaye kısmı olsun hem çoklu oyuncu kısmı olsun daha başarılı buluyorum. Hani belki hikaye kısmı tartışılır hangisinin iyi olduğu, zaten 5 veya 6 saatlik bir şey. Oyunu alan adamda zaten 5 veya 6 saat oynayacağı bir şeye dünyanın parasını vermez. Ya korsan indirir ya da çok ucuzlamasını bekler. Asıl para verip alan kitle çoklu oyuncu kısmı için alıyor. Bende bu yönde düşünüyorum. Mesela ölüyorsun karmakarışık bir haritada karmakarışık bir yerde doğuyorsun. 4 veya 5 tane farklı özelliğe sahip asker olabiliyorsun. Yok tank var yok uçak var yok bilmem ne var... Her taraf o kadar karışık ki. Hani gerçekçiliği arttırıyor desem kendimi inandıramıyorum buna da. Yani bence COD MW serisi gibi bir seri yakalarsa hem hikaye kısmı olsun hem çoklu oyuncu kısmı olsun piyasayı domine eder. Mesela bence COD 4 remastered'in şu an çoklu oyuncu kısmı daha eğlenceli battlefield'den. Tabi bunlar sadece benim görüşlerim. Kimseyi bağlamak zorunda değil ama en azından düşüncemi paylaşmak istedim.
Seviye: 5
warehouseman, 01.12.2016 15:22 (-1)
Gayet yerinde bi karar...
Battlefield 4 ile BF1 arasında 3 sene var,geç olsun temiz olsun.Bana arada hardline çıktı demeyin,oyunu yapan DICE olmadıktan sonra seriden saymıyorum.Her sene çıkan oyunları görüyoruz,kredilerinden yediler (COD serisi,AC serisi).

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.